הבונה שיפוצים לוגו

שיפוץ אמבטיה

  מחפשים קבלן שיפוצים? הגעתם למקום הנכון.

  לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

  טלפון לפרטים והצעות מחיר: 0723223010

  או, שלחו לנו את הפרטים הבאים…

  לקוחות ממליצים

  שיפוץ חדר אמבטיה

  גלריית שיפוצים

  שיפוץ אמבטיה –  כל מה שאתם צריכים לדעת

  האמבטיה והשירותים בבית הם החדרים החשובים ביותר. לא תמיד אנחנו מייחסים להם את החשיבות הזאת. אך כולנו מבלים בהם את מרבית זמננו, ויותר ממה שאנחנו אפילו מוכנים להודות. לאסתטיות, הנקיון, וגם העיצוב של חדר האמבטיה והשירותים יש חשיבות גבוהה מאד בין אם בבית, ובין אם במקומות עבודה או מסעדות. ולכן, שיפוץ אמבטיה הוא חלק מאד משמעותי וחשוב בשיפוץ הבית. אנחנו בחברת הבונה שיפוצים מודעים לכך, ולכן בוחרים את מיטב חומרי הגלם לשיפוץ, ולשביעות רצונות הלקוחות שלנו כמובן. אנחנו שמחים להנגיש לכם מאמר קצר שיסביר לכם בכמה פסקאות בודדות למה כל כך חשוב להשקיע בשיפוץ האמבטיה, ואיך אנחנו יכולים לסייע לכם בכך.

  שיפוץ חדרי האמבטיה והשירותים – השיפוץ הטוב ביותר עבורכם

  הרבה אנשים משפצים את חדרי המקלחת והשירותים כשהם נכנסים לבית חדש, אפילו אם הבית הוא יד שניה. או בית חדש לגמרי מקבלן. השיפוץ נעשה או לצורך שיפור איכות החיים, או לצורך העלאת ערך הבית למכירה, או למציאת שוכרים. כשאנחנו משפצים את חדר האמבטיה, רצוי שניקח בחשבון כמה פרמטרים שיש לבצע עוד לפני שאנחנו מתחילים.

  תקציב, לפני הכל

  הצעד הראשון שאנחנו צריכים לעשות הוא לקבוע תקציב. התקציב הוא הצעד הראשוני שאותו אנחנו מקצים לשיפוץ. אם מדובר בדירה שהיא עבור השכרה, שיפוץ קוסמטי יכול להיות נוח ולא גבוה מדי בעלויות. אך אם מדובר בדירה שמצריכה גם החלפת צנרת חשוב לקחת בחשבון שיש להסיר אריחים, לוודא את מצב הצנרת והמחברים וכמובן, להתקין את הצנרת הטובה ביותר. הסיבה לכך היא כי התקנה של צנרת טובה תחסוך תקלות עתידיות.

  מציאת קבלן שיפוצים ברמה גבוהה

  הצעד הבא הוא פגישה עם קבלן שיפוצים, בבית שבו אתם מעוניינים לבצע את השיפוץ. הסיבה לכך היא כדי שתוכלו לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית, לאחר שהקבלן מסייר בבית. בקשו מקבלן השיפוצים גם לראות עבודות קודמות שלו, וכמובן, אל תהססו לשוחח עם לקוחות קודמים.

  טיימינג זה הכל בחיים

  שיפוץ לרוב מבצעים בקיץ, כאשר יש אופציה לצאת לחופשה ארוכה ולא להיות בבית בזמן השיפוץ. יחד עם זאת, שיפוץ אמבטיה ושירותים אפשר לשפץ בכל עונות השנה. כמו כן, שיפוץ בחורף מאפשר לכם זמינות גבוהה יותר של אנשי המקצוע.

  מהם השלבים בשיפוץ חדר האמבטיה?

  על פי המומחים של חברת הבונה שיפוצים תכנון שלבים בשיפוץ הוא הדבר החשוב ביותר שיש לבצע, כבר על הרגעים הראשונים מרגע בחירת קבלן השיפוצים. ולכן, חשוב לנו שתדעו מהם שלבי השיפוץ.

  תכנון

  זה השלב שבו אתם ממש מחליטים איך יראה חדר האמבטיה שלכם. האם חדר אמבטיה משולב שירותים, האם אמבטיה בנפרד ושירותים בנפרד, וכו'. זה גם השלב שכדאי מאד להחליט בו האם אתם נעזרים במעצבים או אדריכלים. הסיבה לכך היא התאמה אישית, פונוקציונלית ודקורטיבית של חדר האמבטיה והשירותים שלכם. האם מתאימה לכם אמבטיה משולבת, או האם מתאימה לכם מקלחת בלבד? האם עם אגנית או האם רצפה משופעת או ישרה? עיצוב סטנדרטי, אישי, מודרני, או כפרי. לכל אלו יש השפעה משמעותית. כמו גם, על השירותים שגם שם יש לבחור בין אסלה תלויה, סטנדרטית וכמובן לבחון את הצנרת והכיורים. אם בחרתם במקלחון בלבד, אפשר להחליט לגבי ניקוז סטנדרט, עגול, או פס ניקוז. לכל אחד מאלו יש את היתרונות והחסרונות. למשל, ניקוז עגול קל לניקוי, אך מוגבל ביחס לפס ניקוז בספיגת המים, וכו'.

  פירוק והרכבה

  אם אתם מחליטים מן הסתם לשפץ את חדר האמבטיה והשירותים, הרי שתרצו לבצע פירוק של האריחים הישנים והרצפה, ולהתקין חדשים. וודאו ראשית לפני הכל שיש פינוי פסולת בבניין, זאת על מנת שתוכלו באמת להניח דברים ולא לקבל קנסות. השלב הבא הוא הוצאה של החול המשמשת לכיסוי הצנרת באמבטיה. את השלב הזה מבצעים כמובן רק אם החלטתם להחליף את כל הצנרת. את הצנרת מחליפים אך ורק במצב של שיפוץ עמוק יותר ומאסיבי יותר. ולא שיפוץ קוסמטי בלבד.

  חיפוי קיר

  חיפוי הקיר לרוב מתבצע בכיסוי קרמיקה, כאשר הצביעה היא של חצי מהקיר החשוף, כולל התקרה. הצבעים רצוי שיהיו אלו שהם נוגדי פטריות ועובש, עמידים מול אדים וטובים לאמבטיות ולהתמודדות עם רטיבויות.

  התקנה של אסלות, כיורים, ומקלחוני זכוכית

  את התקנת הברזים, הכיורים, האסלון ואת מקלחות הזכוכית מבצעים בשלבים הסופיים של שיפוץ אמבטיה כאשר מתבצעת מריחה אסתטית של סיליקון נגד עובש. חשוב להתקין ברזים מקוריים וחדשים, ולהקפיד על הסיליקון שמגע שבין מוצרי הסניטריה למגע בין הקיר. על העבודה להיות מדויקת, יפה, מקצועית ואיכותית. כזו שתגרום לכם להרגיש בדיוק את הסיטואציה. אמבטיה חדשה לחלוטין ושירותים חדשים לחלוטין, בלי לזכור בכלל מה היה שם קודם.

  כמה זמן לוקח שיפוץ חדר אמבטיה?

  אנחנו בחברת הבונה שיפוצים מאמינים ששיפוץ חדר אמבטיה הוא גם עניין אינדיבידואלי. השיפוץ יכול להתחיל משלושה ימים, ולהימשך גם עד לשבועיים שלמים. הדבר החשוב ביותר הוא לא להסתכל על הזמן, אלא על האיכות. עבודת שיפוץ מהירה ולא אחראית עלולה להסתיים עם פגמים ותקלות עתידיות, שחבל שייצרו עגמת נפש. לעומת זאת, עבודת שיפוץ איכותית, גם אם לוקחת מעט יותר זמן מהרגיל תביא לתוצאות מקסימליות ולשביעות רצונכם.

  איך לבחור את אנשי המקצוע המתאימים?

  על איכות, ועל בטיחות לא מתפשרים. כאשר אתם בוחרים את אנשי המקצוע עבור שיפוץ אמבטיה אתם חייבים לעשות זאת אך ורק לאחר קבלת חוות דעת אותנטיות. המלצות טובות, ביקורות, וכמובן ללא שום חשש בקשו לראות עבודות קודמות ואף לשוחח עם לקוחות קודמים. כי הבטיחות, הנוחות ושביעות הרצון שלכם הכי חשובים בתהליך השיפוץ. תגיות: שיפוץ אמבטיה, עלות שיפוץ אמבטיה, כמה עולה שיפוץ אמבטיה, שיפוץ אמבטיה קומפלט, שיפוץ חדרי אמבטיות, שיפוץ חדר אמבטיה, שיפוץ חדר אמבטיה קטן, שיפוץ חדר אמבטיה מחיר, שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט, שיפוץ חדרי אמבטיה, עלות שיפוץ חדר אמבטיה, מחיר שיפוץ חדר אמבטיה, שיפוץ חדר אמבטיה בזול, שיפוץ חדר אמבטיה במבצע.
  צרו קשר