הבונה שיפוצים לוגו

שיפוצים בבאר שבע

לקוחות ממליצים

שיפוצים בבאר שבע
שיפוץ בית קומפלט 1

שיפוץ בית קומפלט

שיפוץ בית קומפלט, צבע, ריצוף, בניית פרגולת עץ
עבודות גבס

עבודות גבס

תהליך עבודות גבס בארבעה שלבים

שיפוץ גן ילדים

גירוד טיח ישן וישום שליכט צבעוני

שיפוצים בבאר שבע  – הגיע הזמן לשפר את איכות החיים

סוף סוף החלטתם לשפץ את הבית. שיפוץ הבית זו החלטה נהדרת ובהחלט הצעד הטוב ביותר לשיפור איכות החיים.

אנחנו יודעים שאם אתם פתאום חושבים על שיפוץ הבית אתם חושבים על בלגן ועל אתר בניה בבית. זה לאו דווקא חייב להיות כך, ואם כן, מומלץ שיהיו לכם אנשי המקצוע הטובים ביותר לשם כך.

שיפוצים עושים אצל המומחים בלבד

אנחנו מתארים לנו שההחלטה להתחיל ולשפץ את כל הבית או אולי אפילו חלק מהבית היא החלטה שלא התקבלה ביום אחד. הבית הוא המקום הבטוח שלנו ולכן הדבר הכי חשוב לנו הוא לשהות בו בביטחון מלא. וגם עם פונקציונליות איכותית ועיצוב נעים ואסתטי.

כשאנחנו מחפשים שיפוצים בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ חשוב לשכור את הקבלנים הטובים ביותר, ובהתאמה אישית. נכון שהתאמה אישית בדרך כלל מוכרת לנו כשמדובר על מוצרים, ביגוד, בשמים ועוד. אך גם כשאנחנו מדברים על שיפוצים ועיצוב הבית חשוב לקחת בחשבון שיש צורך בהתאמה אישית של קבלני השיפוץ.

מציאת קבלן שיפוצים מתאים אפשר לעשות בקלות, כאשר מבצעים סקר שוק איכותי. היות ולכל בית הצרכים שלו והנתונים שלו, שיפוץ שתראו אצל אחרים לא תמיד יתאים גם לכם ולכן אתם חייבים התאמה אישית.

קבלן השיפוצים המתאים לכם יאפיין יחד עמכם את העיצוב המתאים לבית או למשרד. וידאג לחומרי הגלם המתאימים על מנת שהשיפוץ יצא מושלם גם ברמת האיכות ולשנים ארוכות. כמו שלכם יש אופי ייחודי משלכם, גם לבית יש אופי ייחודי משלו. ולכן, הוא צריך את ההתאמה האישית ביותר.

ומה לגבי עיצוב הבית?

ישנם בעלי בתים או בעלי עסקים ששוכרים כבר בשלב הראשוני של השיפוץ מעצבי פנים ואדריכלים על מנת לבצע עיצוב מודרני, כפרי או קלאסי. ליווי של מעצבי פנים ואדריכלים מאפשר תהליך שיפוץ נכון ומדויק יותר. עיצוב אפשר לבצע גם במהלך השיפוץ, וגם לאחר השיפוץ. הכל תלוי באיזה סגנון של עיצוב מדובר.

כשאתם בוחרים את אנשי המקצוע חשוב לשים לב אל חוות הדעת עליהם. ההמלצות, הביקורות וכמובן כל מה שאתם יכולים לקבל על מנת שתוכלו לדעת האם אנשי המקצוע מספיק איכותיים עבורכם.  תנו מקום גם לכימיה ביניכם לבין אנשי המקצוע, ברגע שיש חיבור ביניכם, העבודה תעבור חלק יותר והתוצאות תהיינה לשביעות רצונכם.

  מחפשים קבלן שיפוצים? צרו קשר לייעוץ חינם.

  לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

  לפרטים התקשרו: 0723223010

  או, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

  מה הכי חשוב לדעת בתהליך שיפוץ

  שיפוצים בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ לא מסכמים טלפונית. כשאתם מגיעים לשלב בו אתם רוצים לסגור עסקה התעקשו על פגישה פרונטלית. בפגישה פרונטלית תוכלו באמת לקבל את האינדיקציה האמיתית לגבי המקצועיות, יחסי האנוש, ובכלל הכימיה עם אנשי המקצוע.

  כשאתם קובעים את הפגישה עם אנשי המקצוע וודאו שאלו יודעים שעליהם להגיע ולבחון את השטח. כך אפשר באמת לשבת ולהכין תכנית עבודה מסודרת. כמו גם, חשוב להתעקש על כתב כמויות מדויק. עבודת שיפוץ ללא כתב כמויות איכותי ומדויק ברמה מקצועית גבוהה, לא תהיה עבודת שיפוץ איכותית.

  הסכם עבודה – מה הכי חשוב לדעת

  • יש לערוך חוזה מסודר

  אל תחתמו על חוזה לפני שאתם רואים שהוא מסודר, שיש בו את כל הסעיפים עליהם שוחחתם ושאין בו שום פרט בעייתי. כמו כן, היות ולעיתים ישנם כמה גרסאות לחוזים, וודאו שאתם חותמים על החוזה העדכני ביותר.

  • תכנית עבודה מסודרת ומקצועית

  כתב כמויות ותכנית עבודה מסודרת הם בסיסיים בתהליך שיפוצים בבאר שבע ובכל מקום אחר בארץ.

  • קבעו סדר תשלומים

  עבור עבודות שיפוצים מקובל לשלם בסדר מסוים. לרוב, משלמים בתחילת העבודה 15% מהסכום הכולל. ואת היתרה של התשלומים משלמים באמצע תהליך השיפוץ, ובסיום השיפוץ. חשוב לכלול זאת בחוזה העבודה ולשים לב שאכן סעיף זה נכתב כפי שביקשתם.

  • עיצוב הבית לפני, או אחרי

  את עיצוב הבית תוכלו להחליט לפני תחילת השיפוץ באמצעות אדריכלים ומעצבי פנים. אפשר לעשות זאת גם באמצע תהליך השיפוץ יחד עם מעצבי פנים, ואף בסיומו כאשר העיצוב יתבסס על פריטי אומנות, צבעים, ריהוט וטקסטיל.

  אנשי מקצוע חיצוניים ובחירתם, איך?

  זה די ברור שעולם השיפוצים עבר מהפיכה משמעותית. החדשנות הגיעה גם אל קבלני השיפוץ, ולכן אפשר כיום לבצע כל שיפוץ אפשרי ובבחירת חומרי גלם איכותיים.

  בחירת אנשי המקצוע חייבת להיעשות בקפידה ובהקפדה. בין אם אתם בוחרים אנשי מקצוע חיצוניים ובין אם אלו אנשי המקצוע לשיפוץ הבית. וודאו אם קבלן השיפוץ עושה את כל העבודות שאתם זקוקים להם, במידה ולא, דאגו להביא אנשי מקצוע אחרים. אינסטלציה, עבודות עץ, עבודות חשמל וכמובן גם עבודות גבס. חשוב לדעת שלא כל קבלן שיפוץ עושה גם עבודות גבס, ולכך יש קבלני שיפוץ ספציפיים.

  אנשי מקצוע טובים תוכלו למצוא באמצעות המלצות של חברים טובים, משפחה, קולגות. או אם ראיתם שיפוץ שמצא חן בעיניכם. חשוב לתת משקל לחוות הדעת, לביקורות ולהמלצות. לוודא שאלו אכן אותנטיים ומדווחים את האמת.

  ברגע שאתם מכירים אנשי מקצוע איכותיים וברמה גבוהה, אין שום סיבה שתהליך השיפוץ לא ילך כראוי ולשביעות רצונכם. זהו ליווי מקצועי כבר החל מצעד השיפוץ הראשון, ועד לרגע שקבלני השיפוץ ואנשי המקצוע יוצאים מהבית.

  את סיום השיפוץ אפשר לסיים בניקיון יסודי ומיוחד לאחרי שיפוץ. החברה הקבלנית של השיפוץ כן אמורה לנקות אחריה. אך ישנם אלו המגדילים ושוכרים חברת ניקיון מיוחדת לצורך ניקיון לאחר שיפוץ.

  כך שתוכלו להכנס אל בית חדש ממש מהיסוד, נקי, וכל מה שתצטרכו לעשות זה לסדרו מבחינת ריהוט ועיצוב.

  שתפו:

  צרו קשר