הבונה שיפוצים לוגו

שיפוצים בחיפה

  מחפשים קבלן שיפוצים? הגעתם למקום הנכון.

  לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

  טלפון לפרטים והצעות מחיר: 0723223010

  או, שלחו לנו את הפרטים הבאים…

  שיפוצים בחיפה
  שיפוץ בית קומפלט 1

  שיפוץ בית קומפלט

  שיפוץ בית קומפלט, צבע, ריצוף, בניית פרגולת עץ
  עבודות גבס

  עבודות גבס

  תהליך עבודות גבס בארבעה שלבים

  שיפוץ גן ילדים

  גירוד טיח ישן וישום שליכט צבעוני

  שיפוצים בחיפה  – כל מה שצריך לדעת

  סוף סוף החלטתם לשפץ את הבית, וזה ללא ספק הצעד הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות למען עצמכם. השנתיים האחרונות הוכיחו לנו בלית ברירה שלפעמים הבית הוא באמת המקום הבטוח ביותר שלנו. ואם זה כך, מומלץ שנהפוך אותו למקום הכי טוב שאפשר לחיות בו.

  ולכן, שיפוץ הבית, בהחלט יכול להגשים לנו את החלום הזה. אבל רגע לפני שנקפוץ על אותו קבלן שיפוצים בחיפה או בכל מקום אחר בארץ שמצא חן בעינינו, למומחים של הבונה שיפוצים יש כמה טיפים חשובים על איך למצוא את הקבלן שיגשים לנו את החלום.

  קבלן השיפוצים המתאים לנו, כי חייב להתאים אישית

  למצוא את קבלן השיפוצים האידיאלי זה אחד מהצעדים החשובים ביותר מהרגע שהחלטתם לשפץ את הבית. זה לא משנה אם ראיתם שיפוץ אצל חברים, או משפחה והתלהבתם. או אם ראיתם סגנון שיפוצים בקטלוג והלב שלכם נמס.

  ברגע שאם מחליטים לשפץ את הבית שלכם, אתם חייבים שיהיה לכם קבלן שיפוצים שיותאם אליכם אישית. גם בגלל שהבית שלכם בעל צרכים שונים משל כל אחד אחר, וגם, כי הטעם שלכם פשוט שונה וצריך להתאים את הבית אליכם

  חשוב לשים דגש על העובדה שלפעמים, קבלן שיפוצים אחד זה לא מספיק ואולי תצטרכו להוסיף עוד אנשי מקצוע לצורך חשמל, נגרות, אינסטלציה, עיצוב פנים ועוד. כל מי שתשכרו, חייב להיות מותאם אליכם אישית. אחרת, התוצאות לא תהיינה מושלמות ולשביעות רצונכם.

  בבחירת אנשי המקצוע חשוב לשים דגש על ההמלצות שאתם מקבלים, חוות הדעת והביקורות. לאותנטיות יש כאן תפקיד משמעותי מאד. וודאו גם הסמכה פורמלית, והסמכה להפעלת מכשור כבד בהתאם לצרכים של תהליך השיפוץ. הבטיחות היא לפני הכל, גם שלכם, גם של הבית וגם של הצוות העובד במהלך השיפוץ.

  אחד האלמנטים החשובים ביותר שיש לשים לב אליו הוא תחושת הבטן שלכם. הכימיה. לא כולם מייחסים חשיבות לחיבור המדהים הזה בין הלקוחות לאנשי המקצוע. אך לחיבור יש תפקיד משמעותי. כשיש יחסים טובים, כימיה טובה וחיבור עמוק יש משמעות גבוהה מאד להצלחה של הפרויקטים. כאשר אתם באותו הראש, ואף משדרים על אותו קו ואותו קונספט, קל לעבוד ביחד.

  אנשי מקצוע ברמה גבוהה הם סבלניים, מכילים ומקצועיים המלווים אתכם מהרגע הראשון. אך זה צריך להיות גם בשני הצדדים כך על מנת שהפרויקטים באמת יצלחו. כך, כאשר שני הצדדים מבינים אחד את השני התוצאות תהיינה הטובות ביותר.

  עסקאות לא סוגרים בטלפון

  זה נכון שהעידן הטכנולוגי החדש מביא איתו הרבה יתרונות ובשורות למגוון של תחומים. אך עדיין, שום דבר לא יכול להחליף מפגש פנים אל פנים לתיאום ציפיות, בחינת הכימיה ובכלל, הכרה אישית יותר.

  שיחה טובה בטלפון זה נהדר, אך אנחנו בחברת הבונה שיפוצים דוגלים בפגישות פרונטליות שמאפשרות גם לבדוק את השטח, גם לדבר על סגנון השיפוץ וגם באמת להבין מול מי אנחנו עומדים.

  כל קבלן שיפוצים בחיפה או בכל מקום אחר בארץ יודע שכדאי לראות את השטח לפני שסוגרים עסקת שיפוץ. עליו לבדוק פינות מסוימות בהן יש ביקוש מיוחד, לשבת על תכנית עבודה מסודרת עמכם. וכמובן, שהתהליך לא מסתכם גם בפגישה אחת, אלא במספר פגישות.

  לפגישות הפרונטליות יש חלק מהותי בעניין תהליך השיפוץ. ולכן, שום דבר לא באמת יכול להחליף פגישה פרונטלי. רק לאחריה תוכלו באמת לסגור חוזה עבודה מסודר, עם תכנית עבודה, כתב כמויות ולהתחיל את התהליך שיביא לכם את בית החלומות.

  סוף סוף סוגרים חוזה, מה חשוב לדעת?

  • חוזה מסודר וערוך

  ממש מספר רגעים לפני שתסגרו את חוזה העבודה עם אותו קבלן שיפוצים בחיפה או בכל מקום אחר בארץ, המומחים של הבונה שיפוצים ממליצים לכם לעבור עליו היטב. התעכבו על סעיפים, ואפילו שלחו אותו לבדיקה ברמה המשפטית. לא תאמינו עד כמה יש חשיבות לסעיפים שונים בחוזה.

  • מתי משלמים

  בדרך כלל לא משלמים את כל הסכום בתחילת העבודה, אלא המקובל הוא 15% מסכום העבודה. את יתרת התשלום משלמים בתשלומים עד שמסיימים את הפרויקט.

  • תכנית העבודה

  כשמדובר על תכנית עבודה, חייב שתעניקו לה את כל תשומת הלב האפשרית שלכם. לפני סגירת החוזה וודאו היטב שאותו קבלן בו אתם מעוניינים אכן מוסמך לבצע את כל אותן עבודות שיפוצים בחיפה שאתם מחפשים. ובמידה ואין לו כישורים ספציפיים שאתם זקוקים, וודאו כי תוכלו להזמין אנשי מקצוע חיצוניים נוספים.

  • עיצוב פנים בשילוב שיפוץ

  אל תהססו להתייעץ עם מעצבי פנים על תהליך השיפוץ. על העיצוב עצמו וכמובן על בחירת האלמנטים העיצוביים לאחר השיפוץ. זהו תהליך שרבים מבצעים אותו תוך כדי, והוא הופך להיות חלק בלתי נפרד מבית החלומות שלכם.

  מי מנקה אחרי השיפוץ?

  זוהי אחת השאלות הגדולות שכולם שואלים.

  לרוב, יש לשים לב לניקיון בזמן תהליך השיפוץ, וכמובן לאחרי תהליך השיפוץ. החברה המבצעת את השיפוץ אמורה לנקות אחריה. אך לא תמיד הניקיון הזה מספיק.

  ישנם השוכרים אנשי מקצוע המתמחים בניקיון לאחר שיפוץ. חברות בעלות מכשור טכנולוגי חדשני שמצליחות להתגבר על לכלוכים עקשים שאי אפשר לנקות במצב הרגיל. ועל כן, הניקיון הרגיל לא תמיד יכול להתאים.

  אחרי הכל, חשוב לשים דגש על העובדה הפשוטה והיא שאתם משקיעים כסף, זמן, משאבים והמון סבלנות. וכל זאת, על מנת שיהיה לכם את בית החלומות. כל מה שאתם בסך הכל צריכים, זה למצוא את אנשי המקצוע המתאימים שישקיעו בכם את אותה הסבלנות, המקצועיות ואת ההכלה וההבנה. ובטח את המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

  אנשי המקצוע המתאימים יבנו לכם את בית החלומות. כזה שתוכלו להרגיש בו בבית כבר מהרגע הראשון.

  שתפו:

  מאמרים מומלצים

  צרו קשר