הבונה שיפוצים לוגו

קבלן שיפוצים באשדוד

  מחפשים קבלן שיפוצים? הגעתם למקום הנכון.

  לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

  טלפון לפרטים והצעות מחיר: 0723223010

  או, שלחו לנו את הפרטים הבאים…

  לקוחות ממליצים

  שיפוצים באשדוד
  שיפוץ בית קומפלט 1

  שיפוץ בית קומפלט

  שיפוץ בית קומפלט, צבע, ריצוף, בניית פרגולת עץ
  עבודות גבס

  עבודות גבס

  תהליך עבודות גבס בארבעה שלבים

  שיפוץ גן ילדים

  גירוד טיח ישן וישום שליכט צבעוני

  שיפוצים באשדוד –  כל מה שחשוב לדעת

  מזל טוב! אם אתם כאן, אתם כבר קיבלתם את ההחלטה הגורלית לשפץ את הבית. לרגע שלא תחשבו שזו החלטה לא טובה, עשיתם את הצעד המושלם בדרך לשיפור איכות החיים שלכם ואתם במקום הנכון.

  רובנו מרגישים כאב ראש גדול כשאנחנו שומעים את המילה 'שיפוץ'. אבל אנחנו בחברת הבונה שיפוצים שמחים לספר לכם איך אפשר להפוך את כל חוויית השיפוץ להרבה יותר מרגשת, ופחות מבולגנת.

  כאן משפצים באהבה

  ההחלטה להתחיל לשפץ את הבית כולו, או אפילו חלקים ממנו היא החלטה מאד טובה. ללא ספק קיבלנו כולנו את התובנה הבית הוא המקום הבטוח שלנו ובבית אנחנו שומרים על עצמנו הכי טוב. אם זה כך, אין שום סיבה שבאמת לא נהפוך אותו למקום נעים, אסתטי ונוח לשהות בו, לארח בו. להתארח בו, ולגור בו.

  רגע לפני שאתם כבר הולכים לסגור עם קבלן שיפוצים באשדוד שבחרתם, או לפחות שוקלים זאת חשוב שתדעו כמה דברים על עולם השיפוץ שיקלו עליכם על כל התהליך מראש.

  כך תמצאו את הקבלן הכי מושלם עבורכם

  זה בטח יפתיע אתכם, אבל קבלן שיפוצים קל למצוא כשעושים זאת עם סקר שוק נכון, ובהתאמה אישית. כן, גם קבלני שיפוצים באשדוד או בכל מקום אחר בארץ יש למצוא בהתאמה אישית. הסיבה לכך היא פשוטה מאד. לבית יש את הצרכים שלו, ולכם יש את הצרכים שלכם. ולכן, יש למצוא את דרך המלך שתוביל אתכם אל השילוב המושלם בין הרצונות שלכם, לפונקציונליות של הבית.

  עם קבלן השיפוצים הנכון תעשו זאת בקלות וביעילות. ואפילו בעיצוב מודרני מושלם ומושקע, בדיוק לשביעות רצונכם, ולבית החלומות שמהר מאד תרגישו בו בבית.

  אם אתם מבקרים אצל משפחה, קולגות או חברים ורואים עיצוב מעניין שמצא חן בעיניכם זה נפלא. זה אומר שכבר יש לכם קו ראשון לעיצוב הבית לאחר השיפוץ. או רעיונות לשיפוץ הבית. יחד עם זאת, חשוב שתדעו שלא כל עיצוב מתאים גם לכם. לבית שלכם יש את העיצוב הייחודי שלו. כמו שלאופי שלכם, יש את הייחודיות שלו. והשילוב וההתאמה בין השניים יגיעו לעיצוב והשיפוץ המושלמים.

  המשמעות היא בדיוק כמו שאתם חושבים, עיצוב אישי. ישנם אנשים המגדילים ראש וכבר לפני השיפוץ, בתכניות העבודה דואגים לעיצוב בעבודות גבס יחד עם אדריכל ומעצב פנים. וישנם אלו שמחכים לסיום השיפוץ, ורק אז דואגים לעיצוב הבית באמצעות עיצוב פנים על סמך ריהוט ודקורציה אומנותית בלבד.

  בבחירת אנשי המקצוע עליכם לשים לב המלצות, ביקורות, חוות דעת וכמובן תנו גם תשומת לב לתחושת הבטן שלכם. לכימיה ביניכם לבין אנשי המקצוע יש תפקיד משמעותי ומהותי והיא זו שתקבע עם התהליך יעבור חלק, או עם בעיות.

  כאשר אין כימיה עם אנשי המקצוע השיפוץ עלול 'להתקע' בשל וויכוחים, מחלוקות ושינויים ברגע האחרון. כאשר אתם עושים תכנית שיפוץ מסודרת וקובעים מראש עם מקום לשינויים, השיפוץ יעבור בקלות יותר. ויגיע לתוצאות המקסימליות המושלמות ולשביעות רצונכם.

  משפצים? חשוב שתדעו

  עסקאות לא סוגרים בטלפון. לכל עסקה שאתם מבצעים, יש חוק אחד בסיסי. אנחנו לא מדברים כאן על עסקה טלפונית לרכישת מתנה, משלוח או קניות סופר שמבצעים אונליין. אלא על עסקאות שיפוץ גדולות. כאשר אתם סוגרים עסקת שיפוץ אל תעשו זאת טלפונית בלבד.

  קבעו עם אנשי המקצוע פגישה פרונטלית, דאגו שאנשי המקצוע יגיעו לבחון את השטח וכך תוכלו גם לקבל תכנית עבודה מסודרת, כמו גם כתב כמויות מדויק. כל קבלן שיפוצים באשדוד ידע להגיד לכם שעסקאות רציניות מסכמים בפגישה נעימה, ישירה ואיכותית.

   סוגרים הסכם עבודה? חשוב לזכור

  • חוזה ערוך ומסודר

  שניה לפני שאתם חותמים על החוזה עברו עליו שוב וודאו שיש בו את כל הסעיפים. בדקו שהחוזה כתוב נכון. שלא שכחתם שום פרט ושאתם חותמים על גרסת החוזה הנכונה והכי עדכנית שכלם.

  • איך משלמים

  המקובל ביותר הוא לשלם בתחילת העבודה כחמישה עשר אחוזים מסכום העבודה, ואת היתרה בתשלומים במהלך השיפוץ. כאשר את סיום התשלום מבצעים לאחר סיום העבודה.

  • תכנית עבודה מסודרת

  בבניית תכנית העבודה העניקו את כל תשומת הלב. וודאו שכל סעיף כולל את מלוא הפרטים של השיפוץ. יש לוודא שאנשי המקצוע זוכרים כל פרט ופרט, ואם יש צורך, הזכירו להם שוב.

  • אנשי מקצוע חיצוניים

  המומחים של הבונה שיפוצים ממליצים לוודא עם קבלן השיפוצים אילו עבודות הוא עושה. הסיבה לכך היא כדי שתוכלו לדעת מראש האם להזמין אנשי מקצוע חיצוניים לצורך אינסטלציה, חשמל, עבודות גבס, עבודות עיצוב ונגרות ועוד.

  • איך תרצו שהבית יראה

  כשמדובר על עיצוב, ישנם אלו המגדילים ראש ומתייעצים עם אדריכלים, מעצבי פנים ועוד. מומחים בתחום טרם תחילת השיפוץ יאפשרו תכנית עבודה מסודרת. וישנם אלו המעצבים בסיום השיפוץ באמצעות ריהוט ובאמצעות פריטי אומנות או צבעים מסוימים.

  שיפוצים לא רק בבית, אלא גם במשרדים

  עולם השיפוצים עבר מהפיכה משמעותית בשנים האחרונות ברמת הטכנולוגיה והחדשנות. כמו גם ברמת התכנון האדריכלי ועיצוב הפנים. ועל כן, ישנו ביקוש גבוה לשיפוצים לא רק בבתים, אלא גם במשרדים.

  התייעצות עם אנשי המקצוע המתאימים וקבלת ההדרכה והליווי המקצועיים הטובים ביותר יעניקו לכם את הגשמת החלום. בין אם זהו חלום משרדי, ובין אם זהו חלום של בית מעוצב באופן המושלם שתמיד רציתם.

  כאשר שני הצדדים מכילים, מבינים, ויש את הכימיה הטובה והחיבור הכל עובר חלק. שיפוץ איכותי, נוח, נעים, שלא הופך את הבית או את המשרד לאתר בניה יכול להתקיים כאשר יש מערכת יחסים איכותית וטובה בין הלקוחות לבין אנשי המקצוע. המתבססת על אמון, שקיפות, כנות ומקצועיות ברמה גבוהה.

  שתפו:

  מאמרים מומלצים

  צרו קשר