הבונה שיפוצים לוגו

איטום גגות

  מחפשים קבלן שיפוצים? הגעתם למקום הנכון.

  לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

  טלפון לפרטים והצעות מחיר: 0723223010

  או, שלחו לנו את הפרטים הבאים…

  לקוחות ממליצים

  איטום גגות

  איטום גגות –  יש על מי לסמוך

  אם אתם כאן קוראים את המאמר הזה, רוב הסיכויים שגיליתם נזילות מים מהגג, או שאתם מעוניינים לבצע פעולות שימנעו נזילות כאלו.

  חשוב לדעת לפני ביצוע הפעולות הללו, שלפני הכל מומלץ לעשות אותן על ידי חברת איטום מקצועית בלבד. ורצוי כזו שקיבלתם עליה המלצות, חוות דעת וביקורות על מנת שלא תגיעו למצב שבו אתם מבצעים פעולות איטום שאינן איכותיות.

  איטום גגות – למה זה חשוב?

  בעבר, חברות מקצועיות היו בונות גג באמצעות רעפים. השיקול לכך היה שיקול של חסכון בעלות הבניה. הפתרון אמנם אינו בעלות גבוהה, והוא קיים עדיין ביישובים ובמושבים רבים. הבעיה מתחילה ברגע שיש צורך לאטום את הגגות הללו.

  כאן לא מדובר בפעולות שאפשר לבצע לבד, אם כי באנשי איטום מקצועיים וברמה גבוהה המטפלים באיטום רעפים מסוג של פלדה, צפחה, בטון וחרס. אלו חומרי הגלם העיקריים בהם משתמשים כיום עבור גגות רעפים, וכמובן, שלכל סוג יש שיטה שונה לאיטום.

  איטום גג – איך זה קורה בפועל?

  המומחים של חברת הבונה שיפוצים ממליצים על איבחון מלא של סוג המבנה, סוג הרעפים וסוג הגג. כל זאת לפני שבכלל מתחילים לדבר על איך האיטום קורה בפועל. או לפני שמחליטים על סוג האיטום.

  חברה מקצועית חייבת לבדוק באופן מדויק מאיפה נובע מקור הנזילות. והאם מקור הנזילות הוא נקודתי או שמצריך עבודת איטום רחבה יותר.

  רעפים עלולים לגרום לנזילות בגלל סדקים, שברים, או אפילו קינון ציפורים. אם חברת האיטום רואה שהאיטום הוא נקודתי ישנן מספר שיטות תיקון לכך. אפשר להחליף פשוט את הרעפים הסדוקים או את הרעפים השבורים. לאטום בחומר איטום את הנקודות הנוזלות בלבד, ולהקפיד כמובן על איטום בין הרעפים, ובין האריחים.

  איטום גגות רעפים הוא לא עבודת זיפות או סיוד. אם אנחנו מדברים על זיפות, חשוב לבצע זאת כאשר אנחנו אוטמים רעפים שטוחים כמובן. איטום גג שיש בו ריצוף משופע נעשה על ידי איטום אקרילי.

  איטום של גג רעפים דולף מצריך מהחברה המקצועית הכנה מוקדמת והתמודדות עם מכשולים שעלולים להקשות על מלאכת האיטום. ועל כן, יש לאבחן היטב את הגג לפי תחילת הפעולות.

   מחפשים קבלן שיפוצים? צרו קשר לייעוץ חינם.

   לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

   לפרטים התקשרו: 0723223010

   או, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

   מה חשוב שאנשי המקצוע יבדקו על הגג לפני תחילת העבודה

   שניה לפני שאתם ניגשים למלאכת האיטום, וודאו כי אנשי האיטום אכן מבצעים סריקה מלאה של הגג ומסירים את כל המכשולים האפשריים. מרזבים, קולטי שמש, צלחות לווין, סולמות ועוד. כמו כן, קחו בחשבון שמומלץ לבצע איטום לפני הגשם הראשון.

   אם הגג הוא גג אסבסט, רצפת גג או גג העשוי מעץ מומלץ לבצע את האיטום כבר בקיץ. איטום לאחר גשם ראשון עלול להוביל גם לאסונות חלילה, בשל גג רטוב וחלק. וגם לפגיעה באיכות האיטום.

   עבודות האיטום בחורף פשוט עולות יותר כי בחורף מורכב יותר לבצע איטום. רוב הסיכויים שתצטרכו להזמין את חברת האיטום יותר מפעם אחת, שניה, או אפילו שלישית על מנת לסיים את התהליך. זה הרגע לבדוק מול חברת האיטום את האחריות הרחבה שלהם על העבודה. וגם להתמקח במידת הצורך כמובן.

   חברה מקצועית, ברמה גבוהה ואחראית המעניקה אחריות תעניק אותה למספר שנים על עבודת האיטום. הקפידו על חתימת התקשרות וחתימת חוזה, אל תסכימו לעבודה ללא הסכם כלשהו, ואף וודאו שסעיף האחריות מציין את מלוא האחריות שהוסברה לכם.

   איטום הגג – זאת לא פעולה שתרצו לבצע לבד

   אנחנו יודעים שכולנו אוהבים לפני הכל, לנסות ולבצע את פעולות השיפוץ בבית לבד. יחד עם זאת, איטום גגות רעפים היא לא פעולה שמומלץ לבצע באופן עצמאי. התחום הוא מאד מדויק, מדוקדק ויש לבצע אותו באחריות גבוהה ומקצועית. חלילה, לא שאתם לא אחראיים. אבל אם אינכם עוסקים בתחום מומלץ מאד להיעזר באנשי מקצוע. ורצוי בעלי הכשרה פורמלית בהתאם.

   הבונה שיפוצים מובילה את תחום השיפוצים בארץ כבר שנים רבות. ותוך כך, החברה ראתה לא מעט מקרים בהם נעשו גם פעולות עצמאיות לצורך איטום. ההמלצה שלנו, היא כמובן לחשוב לפני הכל על הבטיחות.

   אנחנו מאמינים שיחד עם אנשי המקצוע הנכונים אפשר יהיה לאתר את מקור הנזילות. לבחור את שיטת האיטום המתאימה, ולבחור גם את חומרי האיטום המתאימים. כאן יש צורך בידע, נסיון, ולמעשה למידה של המקצוע שנים בשטח, עם עשרות אלפי מקרים שכבר טופלו לשביעות רצון הלקוחות.

   על איכות אסור להתפשר

   זה לא משנה מהי עבודת האיטום שאתם זקוקים לה. האם הגג הוא שטוח, רעפים, או משופע. אנחנו ממליצים לכם לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר. איכות לא טובה, עלולה להביא לתקלות שמביאות לעגמת נפש רבה בעתיד.

   המלצות תמיד תוכלו לקבל מהאנשים הקרובים אליכם, משפחה, חברים, קולגות. או לקחת בחשבון גם את הפלטפורמות הדיגיטליות המאפשרות גם חוות דעת אותנטית הנבדקת מול הכותבים.

   בצעו סקר שוק איכותי להצעות המחיר והחליטו איזו חברת איטום תזכה בפרויקט שלכם. חברות איטום מקצועיות המבצעות איטום לבתים פרטיים. בניינים משותפים, מרתפים, איטום לקירות ועוד הן החברות שיתאימו לכם.

   איטום הגג בצורה הטובה ביותר יאפשר לכם ליהנות מחורף חמים ויבש. בתוך המקום הבטוח שלכם, הבית.

   כי אף אחד או אחת לא מעוניינים לעבור את החורף עם דליים. סמרטוטים וסכנות לחוות התחשמלות בשל רטיבות בבית. מנעו את המצב הזה, ודאגו לאיטום גג איכותי ומקצועי כבר בקיץ, ואפילו עוד לפני הגשם הראשון.

   הזמן למציאת אנשי מקצוע טובים יאפשר לכם באמת לדעת מול מי להתפשר, מול מי להתמקח. ועל איזו הצעת מחיר להסכים, ואיזו לא. כי אחרי הכל, הבטיחות שלכם חשובה לאנשי המקצוע, אך היא צריכה להיות חשובה לפני הכל לכם.

   צרו קשר