הבונה שיפוצים לוגו

ריצוף שחור לבן – שיפוץ ע"י המומחים

לקוחות ממליצים

ריצוף שחור לבן
שיפוץ בית קומפלט 1

שיפוץ בית קומפלט

שיפוץ בית קומפלט, צבע, ריצוף, בניית פרגולת עץ
עבודות גבס

עבודות גבס

תהליך עבודות גבס בארבעה שלבים

שיפוץ גן ילדים

גירוד טיח ישן וישום שליכט צבעוני

עולם העיצוב חווה מהפכות מתקופה לתקופה, ומפעם לפעם מגיעים גם טרנדים חדשים. חלקם נשארים איתנו, חלקם נעלמים יחד עם התקופות המשתנות.

הסוד הוא לדעת באמת מה אנחנו אוהבים, למה אנחנו מתחברים. ולהתאים באופן אישי את כל האלמנטים הרלוונטיים על מנת שיהיה לנו קל יותר. נעים יותר, וכן, מעוצב יותר ולשביעות רצוננו המלאה.

המומחים של הבונה שיפוצים יודעים בדיוק עד כמה לשיפוץ יש השפעה על הבית, או על בית העסק. ולכן, חשוב לשים לב בדיוק מה אנחנו מעוניינים לשפץ. לעשות תכנית שיפוץ מסודרת הכוללת גם כתב כמויות איכותי ומקצועי. ולהגיע מוכנים.

השיפוץ המבוקש והנפוץ ביותר בשנים האחרונות הוא ריצוף שחור לבן שמביא איתו ייחודיות מרגשת. וזה המקום בדיוק להסביר מהו, ולמה הוא בדיוק מתאים.

ריצוף שחור לבן – זה לא עוד טרנד

ריצוף הוא החלק הכי חשוב ומשמעותי בכל בית, בית עסק, ארגון ומוסד. כמו גם לא רק הפונקציונליות שלו אלא גם העיצוב. הוא תופס שטח משמעותי ונרחב, וישנם סוגי ריצופים שונים ומגוונים. גם במחירים, גם בעיצוב, וגם בפונקציונליות ובאיכות.

מהם סוגי הריצוף הקיימים?

סוגי הריצוף הקיימים שייכים אל שתי קבוצות מרכזיות הקשורות באופן ישיר לסגנון שאנחנו מעוניינים. ולהיקף הריצוף:

ריצוף בחלל פנימי

ריצוף פנים בין אם ריצוף שחור לבן ובין אם ריצוף אחר הוא ריצוף שחייב להיות עמיד. עליו להיות עמיד בפני לחות, רטיבות. ובעל מרקם נגד החלקה למניעת תאונות.

ריצוף חיצוני

ריצוף לחלל החיצוני חייב לכלול חומרי גלם עמידים בפני פגעי מזג אוויר. התמודדות עם חום קיצוני, התמודדות עם קור קיצוני. והתמודדות עם רטיבויות, גשמים, לחות וגם ברד או שלג. גם כאן על הריצוף להיות ריצוף שיכול למנוע החלקה, ולמנוע תאונות קשות.

ישנם מגוון סגנונות של ריצוף העשויים מחומרים שונים ועיצובים שונים. ריצוף שחור לבן על פי חברת הבונה שיפוצים הוא ריצוף מאד מבוקש לחדרי אמבטיה, שירותים, וגם מטבחים. סגנון עיצוב זה הפך מאד פופולרי בשנים האחרונות כאשר הוא מיוצר מאבן טבעית. גרניט פורצלן, שיש, וגם דמוי עץ ולמינציה. אפילו בטון נכנס לקטגוריה העיצובית הזאת, כי גם לו יש יתרונות רבים.

כאשר אתם בוחרים את השיפוץ המתאים לכם יהיה קל יותר לעצב אותו. החשוב ביותר הוא לוודא מהי התחזוקה השוטפת, עמידות. בטיחות, וכמובן להתייעץ עם אנשי המקצוע מה הכי מתאים לכם. להתאמה האישית יש מחיר מאד משמעותי על הצלחת הפרויקט.

גרניט פורצלן הוא ריצוף מאד פופולרי לדוגמא, אפשר לעצב אותו בדמוי עץ ובעיצובים נוספים. גם עיצוב של בטון מוחלק, או בטון באופן כללי מאד מבוקש.

כל עוד אתם בוחרים את הריצוף המתאים לכם ברמה האישית, ועם אנשי המקצוע. אתם בהחלט בדרך הנכונה. אך גם את בחירת אנשי המקצוע חשוב שתעשו נכון על מנת שהפרויקט יצליח ככל שניתן.

  מחפשים קבלן שיפוצים? צרו קשר לייעוץ חינם.

  לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

  לפרטים התקשרו: 0723223010

  או, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

  איך מתכננים את העלויות?

  חברת הבונה שיפוצים יודעת עד כמה לעלויות יש תפקיד משמעותי. הטיפ הכי גדול שאפשר לתת לכם בנושא הזה הוא ראשית לפני הכל לדאוג לתקציב. כאשר אתם דואגים לתקציב אתם כבר בדרך הנכונה.

  אם אתם מגיעים עם תקציב מסודר, גם אפילו תקציב חריגות במידת הצורך לדברים שתרצו להוסיף. אתם מסודרים ובהחלט יכולים להתחיל להכין תכנית שיפוץ, וגם כתב כמויות מסודר. כמובן, את כל זאת עליכם לעשות עם אנשי המקצוע.

  כל קבלן שיפוצים מקצועי וברמה גבוהה יודע שללא תקציב מתאים אין באמת על מה לדבר. כשאתם מתכננים ריצוף שחור לבן חשוב לשים דגש על מחיר העבודה, הנחת הריצוף ועוד. ואם אתם מחליפים את הריצוף ולא מלבישים אותו יש לקחת לתת תשומת לב גם על עלויות הפינוי והפירוק.

  קשה לתת מחירים מדויקים בגלל שכל פרויקט הוא מאד אינדיבידואלי. ולכן, בדקו מחירי עלות עוד לפני שאתם הולכים לקנות את חומרי הגלם או מזמינים את העבודה. בדקו את זמינות החומרים על מנת שתוכלו גם להכין מראש, וקבלו את הצעות המחיר מראש. זאת על מנת שבאמת יהיה לכם סקר שוק איכותי ומקיף.

  אם אתם כבר בהתקשרות עם אנשי המקצוע, עשו את סקר השוק יחד עמם. אחרי הכל, האינטרס שלכם הוא משותף. גם אנשי המקצוע רוצים בהצלחת הפרויקט, וגם אתם. עבודה משותפת ובכימיה וחיבור טובים תביא לכך שיצא ריצוף מושלם. ובדיוק בתוצאות המקסימליות שאתם מעוניינים בהן.

  איך מחליטים על העיצוב?

  עיצוב הוא עניין מאד אישי. ממש כמו בושם שאתם אוהבים, או ביגוד. על העיצוב יש להחליט כמובן יחד עם אנשי המקצוע. אך כן להתחשב ברצונות האישיים שלכם.

  אם אתם מתכננים נכון, תוכלו בהחלט להזמין עיצובים אישיים ומספיק זמן מראש. אם אין לכם זמן לעיצובים אישיים, יש לכם מגוון של עיצובים לבחור מהם. אתם ממש לא חייבים שהעיצוב יהיה הכי אופנתי שיש. תוכלו ללכת על עיצובים שאתם אוהבים, גם כי פשוט אתם אוהבים אותם והם ישנים ואולי כבר יצאו מהאופנה.

  חומרי הגלם שתמיד נמצאים באופנה גם עבור ריצוף שחור לבן הם אבן טבעית, שיש, עץ, בטון ועוד. אפשר גם לשלב חומרי גלם וגוונים. גימורים חלקים, מחוספסים, או וינטג'. כל מה שמחבק ומחמם לכם את הלב. וכמובן, שומר על הבטיחות שלכם.

  אל תתפשרו על איכות החיים

  לא תאמינו עד כמה ריצוף תורם ושומר לכם על איכות החיים. ולכן, חשוב כאן שלא להתפשר על איכות חומרי הגלם שיכולים לעלות את איכות החיים שלכם. וכן, גם את הביטחון.

  ריצוף איכותי שמונע החלקה, ריצוף בגימור נכון. וחומרי גלם המחזיקים מעמד לזמן רב משפרים את החיים שלנו. הבחירה באנשי המקצוע שידעו לעשות את הריצוף כראוי היא בחירה שחייבת להיות מוקפדת ונכונה.

  עם הליווי המקצועי הנכון, תגיעו לתוצאות המושלמות להן ייחלתם. ובמהרה, תרגישו בבית.

  שתפו:

  צרו קשר