הבונה שיפוצים לוגו

ריצוף קרמיקה – איך לבחור ריצוף שיתאים לכם

לקוחות ממליצים

ריצוף קרמיקה
שיפוץ בית קומפלט 1

שיפוץ בית קומפלט

שיפוץ בית קומפלט, צבע, ריצוף, בניית פרגולת עץ
עבודות גבס

עבודות גבס

תהליך עבודות גבס בארבעה שלבים

שיפוץ גן ילדים

גירוד טיח ישן וישום שליכט צבעוני

שינוי, רענון ושדרוג הבית או גם בתי עסק ומוסדות הפך להיות מבוקש מאד בשנים האחרונות. עם הזמן, הבנו כולנו ששהייה במקומות משופצים ומטופחים יותר לא רק תורמים ברמה האסתטית. אלא גם תורמים ברמה הפונקציונלית והבריאותית.

השיפוץ יכול להתחיל במימדים מאד גדולים כהיקף של שיפוץ גדול ומשמעותי. ויכול גם להפוך להיות שיפוץ קטן ומקומי. הכל עניין של מה אתם מחליטים, ומה אתם צריכים באמת.

לא מעט אנשים בוחרים בשיפוץ שכולל בתוכו עבודות גבס בלבד או ריצוף קרמיקה בלבד. וישנם אלו שמחליטים רק על דלתות, או אמבטיות שירותים וריצוף. כך או כך, כל שינוי שדרוג ורענון שאתם עושים בבית או בבית העסק מבורך. מדובר בצעד חכם, נוח, ונעים שאתם יכולים ליהנות ממנו לשנים ארוכות וטובות. המומחים של הבונה שיפוצים מסבירים למה קרמיקה הכי מתאימה לכם.

למה ריצוף קרמיקה הוא המתאים לכם?

בבחירת ריצוף קרמיקה בבית או בבית העסק, אנחנו למעשה משנים גם את הצד העיצובי. וגם את הצד הפונקציונלי. לריצוף יש השפעה שהיא לא רק בצד האסתטי. בחירת ריצוף מתאים ונוח גם מונעת תאונות, החלקות. וגורמת לתחושה טובה ונעימה יותר לדיירים בבית, או לשוהים בבית העסק.

תוכלו להחליט על אריחי קרמיקה, שיש, פרקט ועוד. אך לקרמיקה יש יתרונות משמעותיים. וחשוב להכירם.

לפני שאתם כבר מדמיינים ועושים סימולציות, חשוב כן להבין האם הקרקע הקיימת אכן מתאימה עבור ריצוף קרמיקה מתאים. כאשר אתם מתייעצים עם אנשי המקצוע, או אם כבר סגרתם עם קבלן שיפוצים עבור ריצוף קרמיקה מתאים וודאו שאנשי המקצוע אכן מגיעים אליכם ומוודאים שהקרקע מתאימה. במידה ולא, יש מה לעשות.

לריצוף קרמיקה מגוון של יתרונות, וחשוב להכירם:

עמידות

בגלל שריצוף בקרמיקה הוא ריצוף מאד עמיד, חשוב שתדעו שהריצוף יחזיק מעמד בתנאים מגוונים. שינויי מזג אוויר, נשיאת ריהוט כבד ועוד. יש לכך השפעה ישירה על איכות החיים ולא רק ברמת העיצוב.

עיצוב

כשמדובר על עיצוב אריחי הקרמיקה אנחנו בחברת הבונה שיפוצים מעידים על כך שלא מדובר בתהליך מורכב מדי. אפשר לבחור עיצובים אישיים ונוחים. ואפשר גם להסתמך על עיצובים קיימים על מנת לזרז את כל התהליך. זה לא משנה אם אתם בוחרים בעיצוב עבור הבית או בית העסק. ההתאמה האישית יכולה להיעשות כך או כך.

גדלים

אפשר לבחור אריחים קטנים או אריחים גדולים. וגם אריחים בינוניים. אריחים גדולים מייצרים תחושה שהמקום גדול וקל גם להסירם. אריחים קטנים יעניקו לנו תחושה שמדובר במקום קטן יותר. וגם תחושה אינטימית יותר.

ריצוף חוץ וריצוף פנים

היתרון הגדול באותו ריצוף קרמיקה הוא שאפשר לרצף באמצעותו גם בתוך מבנים, וגם מחוץ למבנים. זאת כמובן בהבדל אדיר בין חומרי גלם אחרים המתאימים רק לשטחי פנים. ורק לשטחים חיצוניים.

קרמיקה אם כן היא הסוג הכי נפוץ של הריצוף. זאת בשל מגוון היתרונות שבה והסגנונות השונים שאפשר להפיק ממנה. הן מאפשרות מראה יוקרתי, מחזיקות מעמד לשנים רבות. עמידות בפני שחיקה ופגעי מזג אוויר ומחירן אינו יקר מדי.

  מחפשים קבלן שיפוצים? צרו קשר לייעוץ חינם.

  לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

  לפרטים התקשרו: 0723223010

  או, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

  אילו עוד סוגי ריצוף קיימים?

  ישנם כמובן עוד סוגי ריצוף על בסיס קרמיקה וגם לא. התייעצות נרחבת עם אנשי המקצוע תביא לכך שתוכלו להתאים את הריצוף הכי טוב עבורכם. ביניהם גם:

  גרניט פורצלן

  אריחי גרניט פורצלן הם ריצוף קרמיקה משודרג. אלו אריחים עמידים, בעלי דרגת שחיקה גבוהה. עמידים בפני כימיקלים שונים כך שאפשר להשתמש במגוון של חומרי ניקוי. והם כמעט ולא נסדקים. מבחינת עיצוב קל להשיג גם את אלו במחירים ובעיצובים שונים. רק יש לשים לב שזה יבוא לידי ביטוי גם בעלויות שונות.

  אבן טבעית

  שימוש באבן שהיא אבן טבעית המגיעה ממחצבות בכל העולם הוא בעל ביקוש מאד גבוה. שילוב של אבנים טבעיות בחלל פנימי וגם בחלל חיצוני הוא ייחודי מאד ברמה העיצובית. וגם מבחינת האבן העצמה, היא נוחה, נעימה, ואפשר להזמינה במגוון של עיצובים. היא מחזיקה מעמד לשנים רבות, והתחזוקה שלה אינה מאסיבית.

  אבן שיש

  אבן שיש משמשת כבר שנים רבות בתור אבן וותיקה ובעלת ביקוש גבוה במגוון של בתים. מוסדות, ארגונים ובתי עסק. זהו ריצוף הנחשב לריצוף יוקרתי, בעל אסתטיקה אצילה ויופי רב. העמידות של אבן שיש פחות טובה משל ריצוף קרמיקה אך הדבר אומר שיש להקפיד ולנקות בחומרים ספציפיים הייחודיים לשיש.

  איך יודעים מה הכי מתאים לנו?

  התאמה אישית היא חובה. ולכן, גם חיפוש אנשי המקצוע כאן מחייב דיוק, התאמה אישית וסקר שוק איכותי.

  כאשר בוחרים אנשי מקצוע אפשר להיעזר בהמלצות. חוות דעת וביקורות מחברים, קולגות, משפחה. או כל מי שאתם סומכים עליהם. אפשר גם לקבל סיוע בקבוצות מקצועיות סגורות. פלטפורמות דיגיטליות ועוד אופציות הקיימות כיום וזאת לצורך קבלת מלוא האינדיקציה.

  כאשר אתם בוררים אנשי מקצוע, בקשו לשוחח עם לקוחות קודמים. גם לקוחות הווה יוכלו להעניק לכם את מלוא המידע הרלוונטי. ישנם מקומות שגם יאפשרו לכם לראות עבודות בלייב. כמו גם, בקשו לראות עבודות קודמות.

  לכל אלו יש משקל משמעותי בבחירת אנשי המקצוע. יחד עם זאת, השאירו מקום לחיבור ולכימיה. תנו לאלו מקום. לכימיה, לחיבור שלכם עם אנשי המקצוע וכן, גם לתחושת הבטן יש משקל משמעותי. על אלו יקום ויפול דבר.

  אם יש לכם כימיה טובה עם אנשי המקצוע, כל התהליך והפרויקט יעבור חלק ובקלות. תוכלו להסכים על דברים וגם לא להסכים על דברים באופן בוגר והחלטי ולהביא לתוצאות מקסימליות.

  חברה מקצועית וברמה גבוהה בעלת מספיק נסיון וגם וותק תדע להעניק לכם את הליווי המקצועי מהרגע הראשון. ולמעשה, להעניק לכם את התחושה שאתם כבר בבית, אפילו אם טרם הסתיים השיפוץ. ואת הידיים הבטוחות והמקצועיות האלו אתם צריכים.

  שתפו:

  צרו קשר