הבונה שיפוצים לוגו

בניית בית פרטי – כל מה שחשוב לדעת

לקוחות ממליצים

בניית בית פרטי - כל מה שחשוב לדעת
שיפוץ בית קומפלט 1

שיפוץ בית קומפלט

שיפוץ בית קומפלט, צבע, ריצוף, בניית פרגולת עץ
עבודות גבס

עבודות גבס

תהליך עבודות גבס בארבעה שלבים

שיפוץ גן ילדים

גירוד טיח ישן וישום שליכט צבעוני

בשעה טובה החלטתם אחרי מחשבה עמוקה ושנים רבות של חלומות מתוקים על כך, לבנות בית פרטי. ללא ספק בניית בית פרטי הוא תהליך בו יש שלבים מורכבים ורבים. החל מתקציב, איסוף הכספים, תכנון. ביצוע שחייב להיות לא פחות ממושלם וכמובן עבודות הגמר.

לכל השלבים הללו יש לשכור אנשי מקצוע איכותיים וברמה גבוהה. לאחר בדיקה מדויקת ומדוקדקת. על פי חברת הבונה שיפוצים מומלץ לבצע סקר שוק נרחב על הצעות מחיר .ולבדוק גם ביקורות, חוות דעת והמלצות. אחרי הכל, אתם מפקידים בידי אנשי המקצוע את הדבר החשוב לכם מכל. המקום הבטוח שלכם, הבית.

בניית בית פרטי – מאיפה מתחילים?

כבר שנים שאתם חולפים על פני בתים פרטיים ומקבלים השראה לעיצוב, או סגנונות. מתכננים את הבריכה בחצר, מתלהבים ובצדק מהפרטיות הרבה שיש לבית פרטי. מכך שרק אתם נמצאים במתחם המגורים ללא שכנים צמודים מדי. ונהנים למעשה מיוקרה אחרת. תחושה נעימה יותר ובית שאתם יכולים לעצב אותו כראות עיניכם. ללא התייעצויות עם שכנים, ועד בית. או קבלת החלטות שונות ומשונות לגבי שיפוצים, דלתות, אינטרקום ועוד.

בית פרטי הוא ללא ספר שינוי, שדרוג ורענון אחרים שכולם חולמים עליו בשלב זה או אחר. בניית בית פרטי מחולקת לשני חלקים עיקריים. בחלקים אלו השלב הראשון הוא שלב התכנון שבו מזמנים אדריכלים, מהנדסים. מתכנני חשמל, אנשי מקצוע בתחום האינסטלציה. יועצי מיזוג ומדידה, עיצוב פנים ועוד אנשי מקצוע המעורבים בתהליך. בשלב זה גם אפשר להתחיל לקבל היתר בניה מול הרשויות השונות.

השלב השני לרוב כולל את טפסי האישור לאכלוס. וזאת לאחר בדיקה המתעדת שאכן הבניה עומדת בכל הדרישות של הרשויות. ואילו המינימליות ביותר.

הצעד הראשון שלכם חייב להיות שכירת אנשי המקצוע המתאימים לכם, ורצוי שאלו יהיו מהטובים ביותר והמומלצים בתחום.

  מחפשים קבלן שיפוצים? צרו קשר לייעוץ חינם.

  לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

  לפרטים התקשרו: 0723223010

  או, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

  מהם שלבי התהליך של בניית בית פרטי

  הגדרת תקציב והון עצמי

  זה השלב שבו אתם חייבים להיות הכי שקופים ואמיתיים שרק אפשר. כך באמת תבינו איזה הון עצמי יש ברשותכם, מה המשכנתא שאתם יכולים לקחת וכמה מקדמה תוכלו לתת עבור הבית, או בכלל, עבור רכישה של מגרש והתחלה של שיפוץ או בניה במידה ואלו נצרכים וזהו בית חדש לחלוטין.

  אישור למשכנתא

  ברוב המקרים לא פשוט לרכוש קרקע ולבנות בית באמצעות המון עצמי ומשכנתא לבניה של בית היא דומה לרוב גם למשכנתא רגילה. ההבדל היחידי הוא שאת סכום הכסף של ההלוואה הלווים מקבלים בהתאם להתקדמות של בניית הבית והעמדת הבטחונות בכל שלב ושלב.

  בחירת אנשי המקצוע

  כשמדובר על בניה של בית פרטי, המומחים של הבונה שיפוצים ממליצים שלא להקל ראש. לא מדובר בסיטואציה שכל אדם יצליח להתמודד איתה, או לבצע אותה. ולכן חשוב לבחון את אנשי המקצוע כראוי כולל מוניטין, וותק, ניסיון, וכמובן המלצות, ביקורות וחוות דעת שחשוב לקחת אותם לתשומת הלב.

  קבלת היתרים והכנת תכניות

  זה השלב שבו אתם מתחילים לבנות תכנית בניה מסודרת ומעבר לכך, מקיימים פעולות לצורך קבלת היתרים בפועל על הבסיס התכניות. שלב זה הוא בסיסי וחשוב להשלמת בניית הבית. קבלני הביצוע יבצעו את מתאר התכניות באופן מדויק וחשוב לשים לב לאיכות העבודה, לבטיחות העבודה ולהשלמתה.

  בניית שלד הבית

  לאחר יציקת יסודות הבניין ובניית השלד המורכב מבטון, חשוב לוודא שהבטון אכן עומד בתקן הבניה הישראלי. מעבר לכך, השלב הזה כולל את בניית עמודי התווך, המקלט

  השלמות הבניה

  את השלמות הבניה ועבודות הגמר מבצעים על גבי השלד. עבודה שלוקחת לא מעט זמן וכוללת בתוכה את מרבית המרכיבים למחייה. תשתית החשמל, התקשורת והביוב ואף גימורי בניה כמו מרצפות, טיח, צבע, עבודות עץ ועוד. עבודות אלו נעשות בהתאמה מדויקת ואישית לתכנית שהוכנה מלכתחילה.

  קבלת ההיתר וטופס 4

  אחרי שכל בעלי המקצוע סיימו את העבודה, אתם יכולים להגיש בקשה לאכלוס הדירה. מסמך שבעצם מאשר שהבית שלכם נבנה על סמך כל תכניות הבניה של הרשות המקומית. בנוסף לכך, זהו למעשה אישור המתעד את בטיחות הבית ואת היכולת לעבור פנימה וליהנות מהבית החדש שלהם. לאחרי כן תקבלו טופס 4, ו תוכלו לחבר את הבית לרשת החשמל, הביוב, והתקשורת.

  עכשיו מעצבים

  זה נכון שעיצוב הבית מתחיל בבניית התכנית, בגלל שישנו גם עיצוב פנימי שהוא תוך כדי בניה. אך לשכור מעצב פנים ולהמשיך לעצב את הבית גם לאחר שהוא כבר בנוי זה צעד חכם שלא מעט בעלי בתים נוקטים בו. רכישה של ריהוט ואקססוריז לצורך עיצוב הבית, עיצוב חללים גדולים וחללים קטנים ובכלל, הטמעה של הטאצ' האישי שלכם לאווירת מגורים נעימה אישית ומחבקת יותר.

  איך לצלוח את התהליך ברוגע

  בניית בית פרטי אם כך על מגרש הוא תהליך שיש לו שלבים רבים. ביניהם לוגיסטיים מורכבים שלא תמיד מסתיימים במהירות. חשוב שתראו בפרויקט זה פרויקט רציני שעלול לקחת זמן. לא מעט מחשבה, השקעה, שינויים ולעיתים גם לא תמיד עובר חלק.

  אם נכנסתם לפרויקט של בניית בית פרטי, זהו צעד מרגש ללא ספק. אך חשוב שתכירו היטב את השלבים בדרך לבית החדש שלכם ותוכלו כך לנהל משא ומתן איכותי מול הגורמים המתאימים. מול הרשויות, מול אנשי המקצוע, ובכלל תמיד טוב לדעת להתמקח ולנהל משא ומתן. בטח לבטח כאשר זהו עולם הבנייה.

  החשוב ביותר הוא שהבית החדש שלכם יהיה מוכן בבטיחות מלאה, יעמוד בכל התקנים אפשריים.

  אנשי מקצוע איכותיים וברמה גבוהה ידעו להעניק לכם שירות מקצועי ברמה גבוהה. ליווי אישי מהצעד הראשון. שירות מכיל, סבלני, איכותי ומענה לכל שאלה, תהייה, תקלה או בעיה. כשאתם מלווים באנשי המקצוע הטובים ביותר, קל להרגיש בבית.

  שתפו:

  צרו קשר