הבונה שיפוצים לוגו

קבלן גמר: הכל מה שרציתם לדעת

  מחפשים קבלן שיפוצים? הגעתם למקום הנכון.

  לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

  טלפון לפרטים והצעות מחיר: 0723223010

  או, שלחו לנו את הפרטים הבאים…

  קבלן גמר בנייה
  שיפוץ בית קומפלט 1

  שיפוץ בית קומפלט

  שיפוץ בית קומפלט, צבע, ריצוף, בניית פרגולת עץ
  עבודות גבס

  עבודות גבס

  תהליך עבודות גבס בארבעה שלבים

  שיפוץ גן ילדים

  גירוד טיח ישן וישום שליכט צבעוני

  בשעה טובה החלטתם לשפץ מהיסוד את הבית או את המשרד וכל מה שאתם זקוקים לו עכשיו זה להבין בדיוק מה אתם צריכים. שיפוץ מהיסוד שונה לחלוטין משיפוץ רגיל שהוא שיפוץ קוסמטי של עבודות גבס. או שיפוץ חזית זה או אחר. ולכן אתם זקוקים לאנשי המקצוע הטובים ביותר, ללא דופי. ואת אלו תוכלו כמובן לבחור אך ורק באמצעות אנשים שעליהם אתם סומכים, או באמצעות ייעוץ מקצועי.

  אם אינכם עוסקים בתחום הבניה סביר להניח שלא תרגישו בהבדלים בין פרויקט זה או אחר, אלא פשוט תסתכלו על הפרויקט כפרויקט בניה בלבד. ולכן, אתם לא בוודאות יודעים גם להבדיל בין קבלן רגיל לבין קבלן גמר וזה בסדר גמור. לשם כך המומחים של הבונה שיפוצים כאן בשבילכם, ושמחים להנגיש לכם מדריך קצר להכרת קבלן הגמר המתאים לכם.

  מיהם קבלני הגמר ואיך בוחרים אותם?

  אנחנו יודעים אינכם מגיעים מהתחום לרוב כל השמות, התארים וכל מה שקשור לעולם השיפוץ יוכל להישמע לכם מוזר או לא שייך. אנחנו כאן בשבילכם בדיוק מהסיבה הזאת, להסביר לכם בדיוק מי מתאים לכם, וגם מדוע.

  קבלני גמר הם אנשי מקצוע ברמה גבוהה אותם שוכרים בלעי עסקים רבים או בעלי בתים המעוניינים לשפץ ולשדרג את המקום בו הם עובדים או גרים. חשוב להביא בחשבון שיש לוודא שאכן קבלן גמר שאתם שוכרים הינו בעל הסמכה, מורשה, מקצועי ברמה גבוהה ובעל נסיון משמעותי.

  ממש כמו שאתם בוחרים את מעצב הפנים שלכם או את האדריכלים, או כל איש מקצוע אחר לו אתם מייחסים חשיבות משמעותית גם כאן כאשר מדובר על קבלני גמר חשוב לתת את הדעת.

  תפקידו של קבלן עבודות גמר הוא אחריות מלאה על כל העבודות המתקיימת אחרי בניית השלד ועד לרגע שבו הדיירים או בעלי המשרד מקבלים את מפתחות הבית או המשרד.

  קבלני גמר ותפקידם המלא – כי חשוב שתדעו

  קבלן גמר הוא למעשה איש מקצוע עם תפקיד לו אחריות גבוהה מאד. בידי בעל מקצוע זה יש את הכוחות והיכולות להגיע לתוצאות המקסימליות עליהן חלמתם. חלל עבודה, חלל מגורים, או קליניקה. ולכן, כאשר אתם שוכרים את הקבלן עשו זאת בקפידה ובכובד ראש.

  ככל שיש בידכם את כל ההסמכות האפשריות, עדיין מומלץ מאד לבקש את כל ההמלצות האפשריות. שוחחו עם לקוחות קודמים. גשו לראות דירות ומשרדים, מרפאות וקליניקות. התרשמו במראה עיניים וברמה אישית. כך תוכלו גם לראות כיצד מוערך הקבלן והאם לקוחותיו מדברים בשבחו.

  עבודה ברמה איכותית גבוהה וגם כזו שתעמוד בתקציב ובלוח הזמנים שקבעתם תקבע את המראה הסופי, וגם תקבע האם אתם שבעי רצון מכל התהליך.

  מה הכי חשוב לדעת

  הנושאים החשובים ביותר בתהליך השיפוץ הוא נושא האחריות ונושא הביטוח. כל קבלן עבודות מקצועי שהוא גם כמובן קבלן גמר יודע שהוא חייב שיהיה לו ביטוח שמכסה אותו, את הצוות שלו. וביטוח שהוא על פגיעה במקרים בהם היו נוכחים באתר מבקרים שאינם קשורים אליו.

  אפשר כמובן למנוע את הפגיעות הללו כאשר עוברים קורס בטיחות בעבודה, ועל כל קבלן לעבור קורס זה.

  אנשי מקצוע הבטוחים בעבודתם האיכותית יעניקו לכם אחריות על העבודות שהם מבצעים. האחריות מן הסתם תהיה ספציפית מאד לתקופת זמן. ויש לוודא שאחריות זו קיימת בחוזה העבודה אותו אתם סוגרים סמוך לזמן העבודה.

  הפרמטר הכי חשוב לגבי התנהלות מול בעלי המקצוע, הוא לשים לב אם יש ביניכם כימיה. אם יש ביניכם מערכת יחסים טובה וחיבור, לחלוטין הצלחתם בבחירה. חשוב להבין האם הוא ישר, אמין, מקצועי ברמה גבוהה וכמובן מסביר מכיל וסבלני. אתם למעשה בוחרים את איש המקצוע שהולך לעבוד עמכם שעות רבות במהלך הימים. ולכן, רצוי שהיא תיעשה בטעם טוב על כל המשתמע מכך.

  שאלות ותשובות בנושא קבלן עבודות גמר

  מה כוללות עבודות גמר?

  הבונה שיפוצים מודעים לחשיבות העבודה של קבלן גמר ולכן חשוב שתדעו שהעבודה כוללת בתוכה את החלקת הקירות. צביעה יצירתית או רגילה, התקנה של דלתות. עבודת פרקט, נגרות, עבודות חיפוי עץ, אלומיניום ועוד. התקנה של תאורה, התקנה של אביזרי חשמל, עבודות מיזוג. עבודות האלומיניום וגם את עבודות הריצוף והאינסטלציה.

  מתי הכי משתלם מבחינת עונות מזג האוויר לשפץ את הבית?

  אם אנחנו מדברים על שיפוץ שהוא אך ורק בתוך הבית, אפשר בהחלט לבצע אותו בכל עונה. קיץ או חורף, סתיו או אביב, זה לא באמת משנה. אם מדובר בשיפוץ חיצוני כאן כבר ללא ספק יש השפעה אחרת. וחשוב לכלול בשיקולים את פגעי מזג האוויר בשיפוץ.

  מה האחריות אמורה לכלול?

  נושא האחריות בתחום זה הוא מאד אינדיבידואלי. לכל קבלן יש את הפרמטרים שלו עבור האחריות. כמו שכל שיפוץ לא דומה לאחר גם עניין האחריות שונה לחלוטין. גם מבחינת זמנים, וגם מבחינת טווח האחריות והסעיפים שהיא כוללת. יש לוודא את האחריות לפני סגירת החוזה וכאמור לוודא שהיא אכן רשומה בחוזה העבודה.

  האם כדאי להשוות מחירים בין קבלני גמר שונים?

  כן, תמיד כדאי לבצע השוואה בין קבלנים שונים כדי לוודא שהינך מקבל את השירות הטוב ביותר במחיר הכי הוגן.

  האם הקבלן יכול לעזור בבחירת החומרים?

  בהחלט. קבלני גמר מיומנים בייעוץ ובסיוע בבחירת החומרים המתאימים, הן לגבי ריצוף חיצוני, החלקת בטון או עבודות גבס ועוד.

  איך יודעים לבחור את הקבלן המתאים לכם

  המומחים של הבונה שיפוצים מאמינים בשקיפות, כנות ואיכות. זאת אומרת שכאשר אנחנו יודעים שאנשים מחפשים קבלן זה או אחר. אנחנו גם חושבים שמן הראוי חשוב להקשיב למגוון ההמלצות השונות.

  המלצות, ביקורות, חוות דעת אותנטיות. כל אלו מעניקים את האינדיקציה הכי נכונה לגבי אנשי המקצוע שאתם בוחרים.

  אל תהססו לשוחח עם לקוחות עבר. לבקש לראות עבודות קודמות ולבקש לשוחח גם עם לקוחות הווה. אתם מפקידים בידי אנשי המקצוע את המקום הבטוח שלכם, הבית. או המשרד. ואתם בסך הכל רוצים להגשים חלום. את החלום הזה תוכלו להגשים עם הידיים הטובות ביותר.

  מה עליכם לדעת בבחירת קבלן גמר

  נושא פרטים
  איכות העבודה בחר בקבלן עם תדמית טובה והמלצות
  התמחות האם הקבלן מתמחה בדברים מסוימים כמו שיפוצי מטבח או שיפוצי חדר רחצה?
  התמדדות עם בעיות בחר בקבלן המציע פתרונות יעילים ומהירים
  פרויקטים קודמים האם הקבלן יש לו ניסיון בביצוע שיפוצים קומפלט?
  יעוץ האם הקבלן מציע יעוץ בתהליך ניהול ופיקוח הפרויקט?

  מדוע לבחור בנו?

  אנחנו מציעים פתרונות משולבים הכוללים גישה אישית, איכות גבוהה, ושירות מקצועי. הצוות שלנו מומחה לכל סוגי השיפוצים, ואנו עובדים רק עם החומרים האיכותיים ביותר.

  שתפו:

  מאמרים מומלצים

  צרו קשר