הבונה שיפוצים לוגו

ריצוף לבית – הביטחון שלכם לקרקע יציבה

לקוחות ממליצים

בחירת ריצוף לבית
שיפוץ בית קומפלט 1

שיפוץ בית קומפלט

שיפוץ בית קומפלט, צבע, ריצוף, בניית פרגולת עץ
עבודות גבס

עבודות גבס

תהליך עבודות גבס בארבעה שלבים

שיפוץ גן ילדים

גירוד טיח ישן וישום שליכט צבעוני

ריצוף לבית – הביטחון שלכם לקרקע יציבה

מזל טוב! אם אתם כאן אתם לבטח משפצים את הבית, משנים ריצוף. או פשוט משפצים בית חדש מהקבלן. כך או כך, אין תחושה נהדרת מזו ואתם בהחלט יכולים להרגיש נרגשים בשל הסיטואציה.

כל שיפוץ הוא מבורך, והבית הפך להיות המקום הבטוח שלנו לא רק כי הוא הבית. בשנים האחרונות כולנו מבינים שלפעמים עלינו להיות בבית גם אם אנחנו פחות מעוניינים. וכאן המקום לשפץ אותו, לשפר אותו ולהפוך אותו ליותר נעים. וישנם כאלו שהעיצובים המודרניים עבורם והשיפוץ בבית הם סטטוס יוקרה.

בחירה של ריצוף לבית היא בחירה שחייבת להיות מושכלת, הנעשית בקפידה ובכובד ראש. מדובר על התחושה הכללית והאווירה הנעימה בבית שבסופו של דבר הריצוף מקנה לנו.

אנחנו שמחים להציג בפניכם מטעם חברת 'הבונה שיפוצים' מדריך קצר לבחירת הריצוף המושלם. וביחד, נגיע לגימורים המושלמים עבורכם, שישתלבו באופן הרמוני יחד עם העיצוב הכללי של הבית.

לבחור את הנוחות המקסימלית, והאפקטיביות האידיאלית

האם אנחנו מעוניינים בריצוף מט, ריצוף למינטו? או ריצוף מבריק? האם בצבעים בהירים או כהים? כל אלו הן שאלות אידיאליות שחשוב לשאול אותן את עצמנו כמובן, וגם את מעצבי הפנים שלנו. או אנשי המקצוע עמם אנחנו מתייעצים לעיצוב הבית.

בכל מקרה חשוב לבצע סקר כלשהו גם לפני שאנחנו מתייעצים עם אנשי המקצוע, או אפילו תוך כדי.

איזה סוגי ריצוף קיימים?

כמו בכל שיפוץ זה או אחר, סקירת החומרים, התכניות, ובכלל בחירת העיצובים חייבים להיעשות רק אחרי שיש לכם אינדיקציה ואילו הראשונית ביותר לתקציב השיפוץ. אחרת, יהיה לכם קשה מאד לבחור.

יחד עם זאת, ישנם כמה סוגי ריצוף עיקריים שחשוב לקחת בחשבון, והביקוש להם גבוה מאד:

  • ריצוף מלאכותי, קרמיקה

קרמיקה הוא חומר תעשייתי המצופה בשכבה של זכוכית. זו אופציה סטנדרטית יחסית והיא עמידה, וגם מחירה אינו גבוה מדי. הקרמיקה מבוקשת מאד גם בתור חיפוי קיר בחדרי אמבטיה, וגם בתור ריצוף. היא חזקה, עמידה ודרגת השחיקה שלה גבוהה מאד. היא חסינה גם בפני רטיבות ואדים ומתאימה למגוון של חומרי ניקוי. ניתן למצוא אותה במגוון של גדלים, דוגמאות וסגנונות.

הגרניט פורצלן הוא השדרוג המבוקש ביותר לאריחי קרמיקה. הוא בעל עמידות גבוהה, אטום בפני נוזלים ואין בו דרישה לתחזוקה מיוחדת. מחירו נוח, נגיש, ויש בו מגוון רחב של סגנונות שאפשר לבחור מהם. מדובר בריצוף שהוא אף יותר משודרג מהקרמיקה וברוב המקרים מחליף אותה באופן מאד יעיל מכל הבחינות.

ריצוף שיש הוא ריצוף מיוחד, מבריק ויש לו מראה יוקרתי, בקו נקי ומפנק. הוא נחשב ליקר הרבה יותר משאר סוגי הריצוף ואפשר למצוא אותו בעיקר במוסדרות יוקרתיים יותר ובבתי יוקרה. הוא מעניק מראש אחיד ושלם שבדרך כלל מגיע באמצעות תחזוק בליטוש. המשטח הוא קריר, ושומר על טמפרטורה נעימה בימי הקיץ הלוהטים. אך מה שיתרון בעונת הקיץ, הוא חיסרון בעונת החורף.

  • ריצוף באבן צפחה

אבן הצפחה היא לא אבן שסופגת  מים, היא בעלת עמידות גבוהה, מונעת כתמים קשים ואף קלה לתחזוקה. היא מתאפיינת במשטח שאינו אחיד, ובעל תחושה מחוספסת. היא משמשת בתור ריצוף חוץ לרוב, אך גם מתאימה לריצוף ביתי. היא מעניקה סגנון עתיק, חמים וכפרי והעלות של סגנון הריצוף אינו יקר מדי.

  • ריצוף בטון

היות ובחברת 'הבונה שיפוצים' אנחנו בהחלט מעודכנים במודרניזציה גם בעולם הריצוף חשוב לנו שתדעו שזהו ריצוף שקל להשיג. אפשר ליישם אותו בגדלים שונים, טקסטורות וסגנונות רבים. ריצוף בטון הוא ריצוף מודרני, נחשב לאחד מהמבוקשים ביותר ואפשר למצוא אותו במגוון של סגנונות, עיצובים ודקורציות על ידי מעצבי הפנים הטובים בארץ ובעולם.

החומר הוא חומר חזק מאד, אך הוא כלל לא אטום למים, הוא סוג את המים וסופח אותם ועל כן, כאשר אתם בוחרים בריצוף מסוג זה דעו כי חשוב לאטום את הריצוף למים ללא קשר.

  • הבטון המוחלק

ריצוף זה למעשה יוצקים כריצוף בטון, אך מחליקים וצובעים אותו. כמו גם מצפים בסילר, או בפוליאריתן.

באופן כללי ריצוף בבטון הוא ריצוף בטכניקה בעלות יקרה, אך החיסרון הגדול שלו הוא פירוק הריצוף במקרים של החלפת צנרת או שינויים של מיקום הריצוף. זאת על מנת שבמקרה של תקלות, תהיה לכם נגישות קלה.

  • ריצוף באריחים מבטון

זהו בטון שיוצקים אל תוך תבניות, ויוצרים אריחים. כמובן שיש לקחת בחשבון את נושא האטימות למים ולאטום את המרצפות בהתאם, בנפרד.

  • ריצוף בבטונייט

ריצוף בטונייט הוא ריצוף חוץ, אפשר להטמיע בו דוגמאות שונות על בטון ולחקות טקסטורות שונות אפילו של מרצפת ממשית, ואבן טבעית. כאן גם המקום להתייעץ כמובן עם אנשי מקצוע ומעצבי פנים, אם אתם בוחרים בבטונייט אתם לרוב בוחרים בריצוף זה על מנת שתוכלו להטמיע עיצובים שונים.

זה הרגע לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר על מנת שאלו יעברו אתכם תהליך עיצובי לשביעות רצונכם.

בחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר

בחברת 'הבונה שיפוצים' מאמינים בקשר איכותי עם הלקוחות, בכימיה, וביכולת להגיע לתיאום ציפיות מלא. בחירת אנשי המקצוע שילוו אתכם במהלך התקנת הריצוף בכלל, ובבחירת העיצוב בפרט חייבת להיעשות רק לאחר שווידאתם שיש לכם את ההמלצות הטובות ביותר.

אחרי הכל, אתם מפקידים בידי אנשי המקצוע את המקום הבטוח שלכם, הבית. ואין שום סיבה שתחוו עגמת נפש או תקבלו שירות שהוא פחות ממושלם.

לליווי המקצועי שאתם מקבלים יש צד שהוא לא רק פרקטי ברמה המקצועית. אלא גם ברמה האישית המנטלית. וכאן חשוב ליהנות מכימיה טובה עם אנשי המקצוע, וחיבור אמיתי. כי אחרי הכל, הכל מתחיל ונגמר בבני אדם.

שתפו:

צרו קשר