הבונה שיפוצים לוגו

איך להתמודד עם שיפוצים המצריכים שבירת קירות?

  מחפשים קבלן שיפוצים? הגעתם למקום הנכון.

  לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

  טלפון לפרטים והצעות מחיר: 0723223010

  או, שלחו לנו את הפרטים הבאים…

  לקוחות ממליצים

  איך להתמודד עם שיפוצים המצריכים שבירת קירות
  שיפוץ בית קומפלט 1

  שיפוץ בית קומפלט

  שיפוץ בית קומפלט, צבע, ריצוף, בניית פרגולת עץ
  עבודות גבס

  עבודות גבס

  תהליך עבודות גבס בארבעה שלבים

  שיפוץ גן ילדים

  גירוד טיח ישן וישום שליכט צבעוני

  עבודות ושיפוצים בבית דורשים בחלק גדול מהמקרים גם שבירת קירות. לשבור קיר בבית זה לא עניין של מה בכך. מדובר בפרוצדורה מורכבת שעשויה להיות גם ממש מסוכנת. חשוב להיערך בהתאם כדי להגיע לתוצאות הרצויות בצורה הכי מושלמת ללא כל נזקים.

  1. אישור מהנדס – אסור לשבור קירות בבית לפני שמקבלים אישור מהנדס לביצוע הפעולה. הקירות בבית עשויים להיות חלק מעמודי התווך של הבניין, יש לעיתים קירות שבהם עוברות תשתיות שונות והריסה שאינה מבוקרת עשויה להוביל לנזקים חמורים.
  2. תוכנית ברורה – חובה להגיע עם תוכנית ברורה לפני שמתחילים בעבודה.
   מה בדיוק רוצים לעשות, היכן להוריד, מה לשנות וכן הלאה. מעבר לכך צריך גם לקחת בחשבון את המשאבים כגון זמן, כסף, כלים וכוח אדם הנדרשים בכל שלב. היצמדות לתוכנית מפורטת מצמצמת כל נזק בלתי צפוי, ומבטיחה תהליך שיפוץ מסודר ומאורגן.
  3. הגנה על הרכוש – בעת שבירת קירות, תמיד יהיה הרבה אבק, פסולת וכמובן גם רעש. כדי להגן על החפצים, מוצרי החשמל ושאר החפצים בבית כדאי להיערך בהתאם. כגון הסרת חפצים עדינים או שבירים ממקומם, כיסוי רהיטים ורצפות ביריעות פלסטיק, וסגירת כל שאר החדרים בבית למניעת התפשטות אבק.
  4. עבודה זהירה – הבטיחות חייבת להיות במקום הראשון בעת ​​שבירת קירות. כדי למנוע פציעות בשלב ההריסה, יש להקפיד על לבישת ציוד מגן כמו כפפות, קסדות ומסכות נגד אבק כדי להישמר מפני סכנות אפשריות כגון נפילת פסולת או שאיפת חלקיקי אבק.
  5. פינוי פסולת – הרס תמיד מגיע עם הרבה פסולת. תכננו מראש איך תפנו את כל שאריות ההריסה.
  6. קבלת החלטות – תמיד יהיו החלטות שתצטרכו לקבל בזמן השיפוץ. ייתכן שתצטרכו לשנות כמה היבטים של העיצוב או להתאים מחדש את התקציב. חשוב להיות גמישים לאורך כל התהליך, ולפעול בהתאם.

  אנשי המקצוע נכנסים לתמונה

  חשוב להבין כי בכל מה שקשור לעבודות של שבירת קירות, חובה להיערך בצורה נכונה ומותאמת כדי להבטיח כי אכן העבודה כולה תיעשה בצורה הכי מקצועית וגם הכי בטוחה ונכונה.

  קורה לא פעם בעבודות מהסוג הזה שהורדת הקירות גוררת בעיות חדשות כמו פגיעה בצנרת או בתשתיות החשמל כאשר אלה מחייבות עבודות שיקום יקרות ומורכבות. שלא לדבר על פגיעה באבני היסוד של הבניין. כאשר מבצעים עבודות כאלו עם חברת ניסור בטון מומלצת אפשר להיות רגועים שאכן הביצועים יהיו מקצועיים ומושלמים ללא כל נזק.

  הציוד בו תתבצע העבודה הינו ציוד מתקדם המיועד לשם כך. כלומר מסורי בטון שמיועדים בדיוק לזה מה שמאפשר להגיע לתוצאות מדויקות מאוד ולניסור מושלם ממש. לא יהיה כל צורך בתיקונים ושיפוצים נוספים לאחר הניסור אלא שמד אפשר יהיה להתקדם הלאה בשלבי הבנייה הבאים.

  שתפו:

  מאמרים מומלצים

  צרו קשר