הבונה שיפוצים לוגו

חיפוי קירות פנים באיכות גבוהה

לקוחות ממליצים

חיפוי קירות פנים
שיפוץ בית קומפלט 1

שיפוץ בית קומפלט

שיפוץ בית קומפלט, צבע, ריצוף, בניית פרגולת עץ
עבודות גבס

עבודות גבס

תהליך עבודות גבס בארבעה שלבים

שיפוץ גן ילדים

גירוד טיח ישן וישום שליכט צבעוני

חיפוש אחר שינוי, שדרוג ורענון הבית הוא צעד מאד חכם, אפקטיבי ואיכותי. ואם אתם כבר קוראים את המילים האלו, רוב הסיכויים שאתם כבר מחפשים קבלן שיפוצים או אנשי מקצוע מתאימים לשינוי בבית.

המומחים של הבונה שיפוצים יודעים עד כמה זה חשוב, וגם עלול להיות מורכב. למצוא אנשי מקצוע איכותיים. ולכן, שמחים להנגיש לכם כמה טיפים משמעותיים על איך למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר.

סביר להניח שאם אינכם עוסקים בבניה בזמן היומיום שלכם או בשיפוץ אתם לא באמת מכירים את התהליכים. ולכן חשוב לדעת בדיוק למה אתם נכנסים כאשר אתם מתכננים שיפוץ זה או אחר.

כשמדובר על חיפוי קירות פנים מדובר על שדרוג ועיצוב איכותי ומותאם אישית המתאים לעיצוב ביתי. אפשר גם לעצב משרדים ובתי עסק באמצעות חיפוי זה. בהזמנות אישיות, וגם בהזמנות ובעיצובים קיימים.

למה חיפוי קירות פנים?

צוות המומחים של הבונה שיפוצים יודעים לא רק מנסיון. אלא גם מלקוחות המספרים להם שחיפוי קירות פנים הוא שיפוץ איכותי. לא רק מבחינת העיצוב והאסתטיקה, אלא גם מבחינת פונקציונליות.

על כן, ההחלטה שלכם להתקנת חיפוי קירות פנים היא חכמה מאד. החומר שמשתמשים בדרך כלל עבור חיפוי קירות פנים הוא עץ. אך ישנם אלו שגם מבקשים לשלב חומרי גלם נוספים ברמה העיצובית. היתרון המשמעותי שיש לחיפוי הוא בידוד אקוסטי איכותי מאד, וגם בידוד של קירור וחימום.

תכונות אלו מאפשרות סגנונות עיצוב ייחודים בהן 'משחקים' עם הסגנונות והצבעים. בגלל שעץ הוא חומר קל לעיצוב, הוא חזק, גמיש ועמיד קל לעצב אותו. בגלל שעץ גם מחזיק מעמד לשנים רבות וארוכות רוב האנשים בוחרים בו בתור חומר הגלם העיקרי עבור חיפוי קירות פנים. העץ זמין, ובעלי המקצוע ממליצים עליו רבות.

חיפוי קירות פנים – עולם של יתרונות

כל שיפוץ שאנחנו מבצעים בבית מביא לכך שיש שינוי בבסיס הבית ובפנים הבית. וכאשר אנחנו משפצים עם חיפוי קירות פנים חשוב להכיר את היתרונות העיקריים:

עיצוב אצילי

עיצוב בקו נקי קלאסי ואסתטי הוא עיצוב באמצעות חיפוי קירות פנים המאפשר מראה מחבק ומחמם לכל חלל בו מתבצעת ההתקנה. התחזוקה פשוטה, וחומר הגלם מעץ אמיתי מחזיק מעמד לשנים רבות.

בידוד חימום וקירור

חיפוי קיר איכותי באמצעות חומרי גלם טובים ועמידים משפיע משמעותית על האקוסטיקה ועל החימום והקירור. מה שמוסיף לא רק לאסתטיקה, אלא גם לפונקציונליות.

בידוד רעש

הבידוד לרעשים באמצעות חיפוי קירות פנים נעשה לרוב לצורך פיצול של חדרים. בידוד זה מאפשר גם פרטיות משמעותית, שקט, ומותאם בצורה נפלאה לא רק ויזואלית אלא גם ברמת השימוש. בין אם החיפוי הוא בבית, ובין אם בבית עסק.

הסתרה של פגמים בקירות

לא כולם מתעניינים בשיפוץ הקיר, הסרה של הקיר או בניית עיצוב מגבס על פגמים. ולכן, חיפוי קירות פנים הוא פתרון נהדר. החיפוי מסייע בהסתרה של פגם בקיר, ובהנחה והפגם לא מצריך טיפול של תיקון חשמל, אינסטלציה או כל פגם אחר שעלול להיות מסוכן.

    מחפשים קבלן שיפוצים? צרו קשר לייעוץ חינם.

    לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

    לפרטים התקשרו: 0723223010

    או, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

    למה לבחור בחיפוי עץ?

    עץ הוא חומר הגלם החזק והאיכותי ביותר עבור חיפוי קירות פנים ולא רק לחיפוי. לא מעט אנשי מקצוע ובוחרים בעץ אמיתי עבור פרגולות, שערים, ומשלבים אותו בעיצוב יוקרתי בשל התחזוקה שאינה גבוהה. בשל העמידות החזקה לשנים רבות. ובשל העובדה שקל לעצב אותו במגוון של צבעים, סגנונות וביצוע השינויים.

    לעומת חיפויים אחרים שאינם יכולים להשתלב במגוון של סגנונות ההזמנות העיצוביות, עץ מסייע גם בהסתרת פגמים בקירות ומאפשר גימור ועיצוב סופי איכותיים שלא ניתן למצוא בסגנונות חיפוי אחרים ובחומרי גלם אחרים.

    ראו גם: חיפוי עץ לקיר

    איך תדעו לבחור את העיצוב הנכון?

    בחירת העיצוב הנכון, כמו גם בחירת אנשי המקצוע חייב להתבסס על סקר שוק איכותי ומעמיק. התייעצות עם מעצבי פנים, אדריכלים במידת הצורך וקבלת כל המידע המתאים על מנת שתוכלו באמת לקבל את העיצוב עליו אתם חולמים.

    בין אם קיבלתם השראה מקטלוג, תכנית טלויזיה או ראיתם אצל אנשים אחרים. תדעו כי תמיד תוכלו 'לשחזר' אצלכם את מה שאתם אוהבים. יחד עם זאת, חשוב לדעת שלא כל מה שראיתם אצל אחרים יכול להתאים גם אצלכם.

    לכל בית, בית עסק, משרד או חלל יש את התנאים הטבעיים שלו ואת הצרכים שלו. ולכן, יכול מאד להיות שהעיצוב שלכם יהיה פשוט מותאם אישית. ואם כן, זה בהחלט מומלץ.

    התייעצו עיצובית עם המומחים לכך, ותגלו עולם חדש.

    איך יודעים מיהו איש המקצוע המתאים?

    היתרון המשמעותי של עיצוב באמצעות חיפוי קירות פנים לפי המומחים של הבונה שיפוצים הוא העובדה שהשגרה שלכם לא נפגמת. תוכלו להמשיך ולעבוד מהבית, לעבוד מהמשרד ואין באמת צורך שתשנו את שגרת החיים שלכם.

    לבחור את אנשי המקצוע המתאימים הוא לא אתגר. עליכם לקחת בחשבון המלצות, חוות דעת וביקורות. ולמעשה, כל מידע שיוכל לסייע לכם לקבל את האינדיקציה המלאה על אנשי המקצוע.

    חברים, קולגות, משפחה או כל אדם עליו אתם סומכים יוכל לסייע לכם בכך. ואם לא, אז ישנן כיום פלטפורמות המאפשרות קבלת חוות דעת דיגיטלית. ואף כזו שאפשר לאמת אותה, על מנת לוודא שהיא אכן לא פרסומית.

    לאחרי כן, דאגו לשוחח עם לקוחות קודמים ולקוחות הווה, ותנו מקום לתחושת הבטן שלכם. לכימיה, ולחיבור. לכל אלו יש משקל משמעותי מאד בקבלת ההחלטות.

    חברה מקצועית ואיכותית תדאג לכך שיגיע איש מקצוע על מנת לבחון את שטח השיפוץ. לעדכן אתכם מהן האופציות. וכמובן להעניק לכם את הליווי המקצועי מהצעד הראשון. וזאת על מנת שתדעו, תרגישו ותחוו את תחושת הביטחון הטובה ביותר שיש.

    שתפו:

    צרו קשר