הבונה שיפוצים לוגו

שיפוץ בית פרטי

לקוחות ממליצים

שיפוץ בית פרטי
שיפוץ בית קומפלט 1

שיפוץ בית קומפלט

שיפוץ בית קומפלט, צבע, ריצוף, בניית פרגולת עץ
עבודות גבס

עבודות גבס

תהליך עבודות גבס בארבעה שלבים

שיפוץ גן ילדים

גירוד טיח ישן וישום שליכט צבעוני

שיפוץ בית פרטי – כל מה שחשוב שתדעו

לכל בית יש את הרגע הזה, שבו הוא צריך לעבור שיפוץ כללי שאתם אולי כבר דוחים שנים רבות. לא בכדי אתם מרגישים צורך לדחות כי אין טיימינג מושלם לשיפוץ. כל פעם יהיה משהו אחר שיגרום לכם לשנות את לוח הזמנים לכך.

הבונה שיפוצים מגישים לכם מדריך קצר וממצה על שיפוץ בית פרטי וכל מה שאתם צריכים לדעת עליו. כך שתוכלו לקבל שיפוץ מושלם, מקצועי, ולשביעות רצונכם המלאה.

מאיפה מתחילים שיפוץ בית פרטי

שיפוץ היא לא פעולה שנעשית בכל יום ולכן, חשוב לדעת מהיכן מתחילים. זהו לחלוטין צעד של פעם בחיים, לפחות בפעם הראשונה. אתם מתלבטים בין צבעים שונים, עיצוב כללי, אריחים, ובכלל מדמיינים בראש איך יראה הבית.

אם ראיתם שיפוץ כללי שגרם לכם להרגיש שזה השיפוץ שאתם מעוניינים בו, לא בטוח שאותו שיפוץ יראה איכותי גם אצלכם בבית. הנתון הבא יפליא אתכם, אך גם שיפוץ בית פרטי יש לבצע בהתאמה אישית כי לכל בית הצרכים שלו.

לפני הכל, כשאנחנו ניגשים לשיפוץ בית פרטי חשוב לעשות תכנית עבודה מסודרת. תכנית עבודה מסודרת תוכלו לעשות אך ורק ברגע שאתם בוחרים את קבלן השיפוצים המתאים לכם. וודאו שישנה התאמה מבחינת כימיה עם אנשי המקצוע. חיבור, דיבור בגובה העיניים ובכלל האם אנשי המקצוע מאפשרים לכם את הגמישות שאתם זקוקים לה.

מציאת הקבלן המתאים יכולה להתקיים על סמך קבלת המלצות רלוונטיות, את אלו תוכלו לקבל מחברים. קולגות. משפחה או כל מי שאתם בעצם סומכים עליהם והרי שבנושא הזה, אין כבעל נסיון. לביקורות, לחוות הדעת ולהמלצות יש משקל מאד משמעותי בסיטואציה זו, ועל כן יש לקחת את אלו ברצינות.

האם שיפוץ בית פרטי חייב להיות כללי או יכול להיות נקודתי?

בשיפוץ בית פרטי יש להביא בחשבון לפני הכל בדיקת תשתיות. רוב הפעמים בתים פרטיים הם בעלי תשתיות שהן פחות מתוחזקות מבתים בבניינים משותפים, היות שאין חברת אחזקה או וועד בית המטפל בתשתיות.

לאחר שווידאתם את התשתיות זה הזמן שבו אתם בודקים האם אתם מעוניינים בשיפוץ כללי או בשיפוץ נקודתי. כשאתם מתלבטים לגבי זה, עליכם לחשוב האם הבית ישן מאד וזקוק לשיפוץ כללי. במידה וזה המצב זה הזמן להעריך את התקציב.

כאשר אתם מעריכים את התקציב חשוב לשים גם בצד כספים עבור חריגות. התקציב הראשוני עלול להשתנות בשל מגוון של סיבות. שיפוץ בבית פרטי הוא שיפוץ יחסית מאתגר. אך בסופו של דבר יניב את מגוון התוצאות המקסימליות. הבית יראה טוב יותר. יהיה פונקציונלי יותר ויהיה נוח למגורים.

שימו לב שהשהות בבית עלולה להיות פחות נוחה בזמן השיפוץ. ועל כן אם יש יכולת אולי כדאי לשקול מגורים במקום אחר במקביל לכך. גם זוהי הוצאה שיש להביא בחשבון.

אם בני הבית עובדים מהבית חשוב גם לשים לב לפרמטר הזה. אירועים חריגים של שיפוץ כמו רעש שאינו רגיל או שגרתי לצד עבודה יכולים להיות מאתגרים. ולכן, יש לקחת לתשומת הלב גם הפסד שעות עבודה. במצב זה, אולי כדאי להעביר את העבודה מהבית אל מקום אחר באופן זמני.

  מחפשים קבלן שיפוצים? צרו קשר לייעוץ חינם.

  לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

  לפרטים התקשרו: 0723223010

  או, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

  איך מתאימים את התקציב אל שיפוץ בית פרטי

  אם התקציב שלכם לא מאפשר טיפול יסודי בכל הבית, נסו לבצע לפחות שיפוץ בחלל אחד של הבית בכל פעם. מובן שזה השלב שכדאי להתייעץ עם אדריכלים, קבלני שיפוץ ומעצבי פנים. הבונה שיפוצים ממליצים בכלל להסתמך על ייעוץ מקצועי. אם אינכם קבלני שיפוץ או לא באים מהתחום, חשוב שלא תבצעו את ההליכים האלו לבדכם. יש כאן לפני הכל רמת בטיחות גבוהה שיש לשים לב אליה ורק לאחר מכן כל שאר האלמנטים לשיפוץ.

  האלמנטים בהם תוכלו להתחיל לשפץ בהתאם לתקציב הם בעיקר:

  • חדר אמבטיה והמטבח

  חדר האמבטיה והמטבח הם החלקים היותר 'רטובים' של הבית שאפשר להתחיל ולשפץ. בגלל שאלו מרכז הבית המצריכים שימוש יומיומי הם יגרמו לשינוי ראשוני משמעותי ומאסיבי ויהפכו את תחושת הבית לנעימה יותר, וחדשה יותר.

  • ריצוף מחודש כחלק מתהליך השיפוץ

  כשאתם מבצעים שיפוץ בית פרטי אנחנו ב – הבונה שיפוצים ממליצים כן לעשות זאת בחלקים במידה והתקציב אינו מאפשרי שיפוץ כללי. ולכן, ריצוף מחדש או אפילו הדבקת ריצוף יכולים לחולל פלאים. פרקט, ריצוף אריחים חדשים, בחירת צבעים חמים וכפריים המתאימים לעיצוב הבית הכללי או צבעים אחרים שיתאימו לעיצוב עתידי יכולים לגרום לבית ממש להרגיש חדש.

  • החלפת דלתות

  החלפת הדלתות בבית מהוות בית חדש לחלוטין יחד עם משקופים. ואפילו שינוי עיצוב הדלתות בהתאם לריצוף שכבר התאמתם מראש. אם ביצעתם את הדלתות כעיצוב ראשוני ללא שום ספק גם אלו יכולים להתוות את העיצוב של הריצוף. כך או כך זהו חלק משמעותי בעיצוב שמביא לשינויים רבים.

  • צביעת הבית

  צביעת קירות הבית מעניקים תוצאות נהדרות של עיצוב פסטורלי, ובהתאם לעיצוב הכללי של הבית. היתרון בצביעת קירות הבית הוא שתמיד אפשר לשנות את הצבע כשרוצים. ולא מדובר בתהליך שמשבש יותר מדי את החיים בבית. עיצוב קירות הבית יכול גם להתבצע לאו דווקא בצביעה אלא גם בהדבקת טפטים, או הדבקת מדבקות מיוחדות לעיצוב הבית.

  שיפוץ הבית לא מחייב להפוך את הבית לאתר בניה. אבל כן חשוב להתייעץ עם אנשים שאתם סומכים עליהם ובטח לבטח. לשכור את שירותים של אנשי המקצוע הטובים ביותר, והמתמחים בנושא השיפוצים.

  כשאתם מבצעים את התהליך נכון ברמה המקצועית, ועם חיבור נוח וכימיה טובה עם אנשי המקצוע אין שום סיבה שהשיפוץ לא יהיה פחות ממושלם. וכמובן לשביעות רצונכם המלאה. ביחד, תוכלו להפוך את הבית למקום שתמיד חלמתם לגור בו.

  שתפו:

  צרו קשר