הבונה שיפוצים לוגו

קבלן שיפוצים מומלץ

לקוחות ממליצים

קבלן שיפוצים מומלץ
שיפוץ בית קומפלט 1

שיפוץ בית קומפלט

שיפוץ בית קומפלט, צבע, ריצוף, בניית פרגולת עץ
עבודות גבס

עבודות גבס

תהליך עבודות גבס בארבעה שלבים

שיפוץ גן ילדים

גירוד טיח ישן וישום שליכט צבעוני

קבלן שיפוצים מומלץ

מזל טוב! החלטתם להשקיע בשיפוץ הבית או שיפוץ בית העסק וללא ספק זוהי החלטה חכמה ביותר. בין אם אתם משפצים את הבית או את המשרד, חשוב להבין מה שלבי קבלת ההחלטה, עד שמגיעים בפועל לשיפוץ עצמו.

איך תבחרו את אותו קבלן שיפוצים מומלץ שמתאים לכם ברמה האישית, איך תוודאו שאנשי המקצוע הם האנשים בשבילכם מעבר לקבלן השיפוץ. מה קורה עם ניקיון לאחר השיפוץ ובכלל, איך נראים החיים אחרי? אנחנו ב – הבונה שיפוצים שמחים להנגיש לכם מדריך קטן ומממצה לשיפוץ המושלם.

שיפוץ נכון הוא שיפוץ מאורגן

אנחנו יודעים עד כמה שיפוץ לא מאורגן יכול להפוך לשיפוץ בעייתי ומבולגן. חבל לחוות חוויה כל כך נוראית שיכולה להפוך את כל התהליך למסורבל, במקום ליהנות משיפוץ עם תוצאות איכותיות.

זה בדיוק השלב שבו עליכם לברר את היקף השיפוץ שאתם זקוקים לו. לוודא האם התקציב מתאים לכם ולשיפוץ ולצרכי הבית או בית העסק ולבצע סקר שוק רלוונטי. שנסו מתניים ואל תתעצלו גם לגשת אל החנויות פיזית לצורך בדיקת כל האלמנטים הרלוונטיים.

כאשר יהיו לכם כל הפרטים המתאימים תוכלו באמת להתחיל לבנות תכנית שיפוץ מאורגנת ומסודרת מראש. זה גם הרגע לבדוק אילו אנשי מקצוע מתאימים לכם מבחינת הצעות מחיר, בדיקת המלצות, ועוד כל מה שצריך כדי להגיע לתוצאות הכי מושלמות שרק אפשר, ולשביעות רצונכם.

איך בונים תכנית שיפוץ מושלמת?

גיבוש תכנית שיפוץ מושלמת מאפשרת לכם לקבל את האינדיקציה הטובה ביותר לאיך הולך להיראות השיפוץ, האם התקציב יתאים לכל אלמנט. וכמובן, לקבל כתב כמויות איכותי.

השלב שבו אתם עובדים על סמך תכנית שיפוץ מסודרת מאפשר לכם לעבור יותר בקלות את השלבים הבירוקרטיים של קבלת היתרים, בניה חיצונית, שינויים במבנים חיצוניים. או הוספת מבנים קבועים כמו בריכת שחיה ועוד.

תוכלו לקבל את הצעות המחיר הרלוונטיות ביותר מכל קבלן וקבלן ואף למצוא את אנשי המקצוע החיצוניים עבור סיטואציות ספציפיות כמו עבודות חשמל, אינסטלציה, נגרות, גבס ועוד.

כך תבחרו את קבלן השיפוצים המתאים לכם

בחירת קבלן שיפוצים מומלץ או אנשי מקצוע בסדר גודל זה או אחר כדאי כמובן לבחור על סמך המלצות איכותיות וחוות דעת.

בנושאים אלו אין כמו בעל נסיון, ועל כן מצאו את האנשים הקרובים ביותר אליכם. חברים טובים, משפחה, קולגות או כל מי שאתם סומכים עליהם וקבלו את ההמלצות המתאימות.

ישנם גם אתרים המאפשרים קבלת ביקורות אותנטיות ומתוכן יכולת גם לוודא את אמיתות הביקורות. אל תהססו גם בעצמכם לשוחח עם לקוחות עבר, לקוחות הווה ובכלל כל מי שיכול לתת לכם אינדיקציה על רמת המקצועיות. השירות, הסבלנות וכמובן מה קורה לאחר השיפוץ.

  מחפשים קבלן שיפוצים? צרו קשר לייעוץ חינם.

  לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

  לפרטים התקשרו: 0723223010

  או, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

  מיהם בעלי המקצוע הנוספים אותם צריך לשכור לצורך שיפוץ הבית או בית העסק?

  כשאתם סוגרים עם קבלן השיפוצים שלכם חשוב לוודא מה הוא כן עושה, ומה לא. ועל כן, יש הבנה כללית ששיפוץ איכותי לא מתאפיין בבחירת קבלן שיפוצים מומלץ אלא גם באנשי המקצוע שישלימו את העבודה.

  לא כל קבלן שיפוצים מבצע עבודות מטבח, תאורה, דלתות או עבודות נגרות. כמו גם, חשוב להבדיל שישנם קבלני שיפוץ עבור עבודות גבס בלבד, וישנם אלו שלא מבצעים זאת כלל.

  אנו ממליצים לחתום על חוזה מראש מול אנשי המקצוע הנוספים שאתם שוכרים לעבודה. כך תיאום לוח הזמנים בינים לבין קבלן השיפוצים יהיה מדויק, כמו גם אספקת החומרים עבור ההתקנות על סמך לוח זמנים מסודר.

  לצערנו כל עיכוב של כל בעל מקצוע בשרשרת זו יכול לשבש את התכנית ולגרום לעצירת השיפוץ. על כן חשוב מאד להקפיד על לוח זמנים מסודר.

  אנחנו יודעים עד כמה אתם מחכים לזה – שלבי השיפוץ

  • שלב ראשון

  השלב הראשון הוא השלב בו מבצעים הריסה ופינוי ההריסה. לאחר מכן כבר מתחילות עבודות החשמל והאינסטלציה, במקביל אליהן תבצעו כבר שינויים בחלוקת החדרים בבית בהתאם לרצונכם. כך גם תוכלו כבר עכשיו לגלות איפה ישנם עמודי בטון תומכים בבית ואיפה לא.

  • שלב שני

  כאשר נכנסים לשלב האיטום, בעצם נכנסים לשלב שיפוץ החדרים הרטובים בבית. חדרי האמבטיה וחדרי השירותים, כולל המטבח. אם ישנם בבית גגות עם אמבטיות מיוחדות, בריכה או ג'קוזי יש צורך לאטום גם באיזורים אלו. לאחר שמבצעים איטום, מרצפים ומבצעים חיפוי קירות.

  • שלב שלישי

  יש לכם ריצוף קיים? בהתאם לתקציב שאתם קובעים כך תבצעו ריצוף או פירוק או אפילו הדבקה של מרצפות חדשות על הריצוף הקיים. לאחר ביצוע הריצוף בוצע התקנה של הכלים הסניטריים ולסיום עבודות הצבע. זה גם השלב שתקבלו את המטבח החדש שלכם, אם רכשתם כזה.

  • שלב רביעי
  • התקנת המתגים וגופי התאורה הם השלב האחרון לפני הניקיון לאחר השיפוץ. שלב הגימורים. ואפשר לטפל בו גם כאשר אתם כבר בתוך הדירה וללא הפרעה בשגרת החיים בבית.

  הבוקר שאחרי השיפוץ

  השיפוץ הסתיים, אנשי המקצוע יצאו מהבית וביצעו את הניקיון שלהם לאחר השיפוץ. אתם מתעוררים בבוקר אל בית חדש לחלוטין. מה תחליטו עכשיו? האם לשכור חברת ניקיון מקצועית לניקיון מאסיבי יותר? לנקות בעצמכם?

  כעת הבית בבסיסו הוא החימר שלכם, תוכלו לעצב אותו כרצונכם. ישנם אלו המשקיעים בחברת ניקיון מקצועית בדיוק בשלב זה בנוסף לניקיון של חברת השיפוץ. רק כדי להעביר עוד ניקיון על הלכלוך העיקש מהשיפוץ.

  וישנם גם אלו המגדילים ומתייעצים עם מעצבי פנים לעיצוב הבית ברמת הטקסטיל, הנוי, הריהוט ובכלל. זה הזמן להתייעץ עם אנשי המקצוע המתאים גם ברמת העיצוב. ובמידה ואין לכם כאלו, לשכור אנשי מקצוע לשם כך.

  כשמדובר במקום הבטוח שלכם, אין שום סיבה שהוא יהיה פחות ממושלם. בטח כאשר כבר השקעתם זמן, משאבים, וסבלנות.

  שתפו:

  צרו קשר