הבונה שיפוצים לוגו

שיפוצניק מושלם לבית ולמשרד

  מחפשים קבלן שיפוצים? הגעתם למקום הנכון.

  לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

  טלפון לפרטים והצעות מחיר: 0723223010

  או, שלחו לנו את הפרטים הבאים…

  לקוחות ממליצים

  שיפוצניק לבית ולמשרד
  שיפוץ בית קומפלט 1

  שיפוץ בית קומפלט

  שיפוץ בית קומפלט, צבע, ריצוף, בניית פרגולת עץ
  עבודות גבס

  עבודות גבס

  תהליך עבודות גבס בארבעה שלבים

  שיפוץ גן ילדים

  גירוד טיח ישן וישום שליכט צבעוני

  שיפוצניק מושלם לבית החלומות

  מזל טוב! אם הגעתם לרגע שבו אתם קוראים את המילים האלו, אתם לבטח כבר החלטתם לשפץ את הבית. התקופה הנוכחית גרמה לכולנו להבין עד כמה הבית הוא המקום הבטוח שלנו. ולא מעט אנשים החלו לשפץ, לשנות, לשדרג ולרענן את הבית.

  כולם חולמים על הבית המושלם. ואם אתם כבר בשלהי התכנונים של שיפוץ הבית אתם לבטח מחפשים את איש המקצוע המתאים ביותר על מנת להגשים את החלום.

  אבל רגע לפני שאתם כבר סוגרים עם שיפוצניק שמצא חן בעיניכם מומלץ לעשות כמה צעדים על מנת שתהיו בטוחים שאתם שוכרים את האדם המתאים.

  כך תמצאו את איש המקצוע המושלם עבורכם

  המומחים של הבונה שיפוצים יודעים עד כמה זה חשוב למצוא את אותו שיפוצניק חלומי שיעניק לכם את הגשמת המשאלה לבית מושלם. אך בית מושלם הוא לא זה שמשופץ ברמה האסתטית בצורה מושלמת, אלא זה שגם מעניק לכם את הביטחון המלא לשהות בו ולדעת שזה המקום הבטוח שלכם.

  אם אתם מבקרים אצל משפחה או חברים ומתלהבים מהשיפוץ והעיצוב בבית, איך תגיבו? רוב הסיכויים שתבקשו לדעת מי עיצב, והמגדילי ראש מביניכם גם יבקשו את הטלפון של המעצבים או המשפצים.

  יחד עם זאת, חשוב שתדעו, העובדה שראיתם שיפוץ או עיצוב שמצא חן בעיניכם אצל אחרים, לא אומרת שאותו העיצוב או השיפוץ יתאימו גם לכם בבית. ובעצם מה שאנחנו אומרים זה ששיפוץ חייב להיות מותאם אישית, ולכן, גם איש המקצוע שאתם פונים אליו חייב להיות כזה המתאים לכם באופן אישי.

  בבחירת אנשי המקצוע חשוב לשים לב לביקורות, לחוות הדעת ולהמלצות. כמובן יש לוודא את אותנטיות. מעבר לכך, להסמכה והמקצועיות יש משמעות רבה מאד וחשוב לבחון את אלו בדקדקנות.

  הדבר הנוסף ומהחשובים ביותר בנושא זה, הוא הכימיה כמובן. לכימיה יש תפקיד מרכזי בהתקשרות שלכם עם אנשי מקצוע וזה לא משנה אם זהו שיפוצניק או אם זהו איש אינסטלציה. על מנת שהפרויקט יהיה מוצלח ויביא לתוצאות מקסימליות ולשביעות רצונכם, עליכם להיות בחיבור טוב עם אנשי המקצוע.

  על אנשי המקצוע להיות מכילים, סבלניים ומקצועיים. ועליכם להיות גם מאד סבלניים. מדובר במסלול שבו על שני הצדדים יש לתת מעצמם על מנת שהפרויקט יצליח.

  מה הכי חשוב לדעת על סגירת חוזה עם קבלן שיפוצים

  כשמדובר על עסקאות הקשורות לשיפוץ או סגירת חוזה מומלץ להיפגש פנים מול פנים. לא כי אנחנו לא חושבים ששיחה טובה היא לא אינדיקציה. אלא כי אנחנו בחברת הבונה שיפוצים מאמינים בפגישה פרונטלית, ובחינת כל האלמנטים כולם, כולל השטח והכימיה בין אנשי המקצוע למזמינים.

  זה נכון שהעידן הטכנולוגי מביא עמו בשורות נפלאות, אך שום דבר באמת לא מחליף פגישה פרונטלית. אחרי פגישה איכותית באמת תדעו להחליט האם אתם באמת בעלי חיבור אל אנשי המקצוע, והאם אפשר לסגור חוזה עבודה.

  כאשר אתם סוגרים את חוזה העבודה, שימו לב לפרמטרים הבאים:

  • תשלומים

  תשלום עבור השיפוץ לא מבוצע בתחילת התהליך, לפחות לא במלואו. המקובל הוא לשלם עד 15% מהסכום שעליו סיכמתם. היתרה אפשרית לתשלום בשלבים עד שמסתיים הפרויקט.

  • חוזה עבודה

  עוד לפני שאתם סוגרים את חוזה העבודה, ערכו חוזה מתאים עם כל מה שסיכמתם, שיהיה גם בכתוב. חוזה שבנוי נכון מאפשר גם תוקף משפטי וגם מראה עד כמה אתם רציניים לגבי העבודה ולגבי השיפוץ.

  • תכנית השיפוץ

  תכנית השיפוץ חייבת לקבל את מלוא תשומת הלב ובה יש צורך שיהיה כתוב בדיוק מה השיפוץ כולל בתוכו. אם זהו שיפוץ שאינו מלא, שיפוץ מלא או מקומי. ישנם כמובן הבדלים בין שיפוצניק המבצע את מלוא השיפוץ, לבין זה המבצע אך ורק עבודות גבס לדוגמא. חשוב לוודא את כל ההסמכות. וזאת על מנת שתדעו האם יש צורך בהזמנת גורמים נוספים לצורך השיפוץ.

  שיפוץ בבית – שאלות ותשובות

  • איך יודעים אם אנשי המקצוע ששכרנו מקצועיים?

  בדקו את תיק העבודות של אנשי המקצוע. בקשו לראות עבודות קודמות ולבקר בדירות ובבתים בהם שיפצו. כמו כן, שוחחו גם עם הלקוחות וקבלו התרשמות מהם.

  ראשית, לפני הכל, תמיד אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע. אדריכלים, מעצבי פנים, כל מי שאתם מרגישים ויודעים שיכול לעזור. בנוסף אפשר לבקר בחלל המדמה עיצובים שונים באולמות תצוגה, ובתערוכות. כך תקבלו אינדיקציה נהדרת על עיצוב הבית בזמן השיפוץ.

  • מי אחראי על הניקיון לאחר השיפוץ?

  מומלץ שתדאגו לכך שאנשי המקצוע ינקו אחריהם בסיום השיפוץ. גם בשל העובדה שלא מדובר בניקיון רגיל אלא מאסיבי יותר. וגם אם חברת השיפוץ תנקה אחריה, לא תצטרכו להביא חברת ניקיון במיוחד. ישנן גם חברות העוסקות בשיפוץ הכוללות בתוך המערך (בתשלום כמובן נוסף) גם שירותי ניקיון.

  מתי הכי טוב לשפץ את הבית

  אם אנחנו מדברים על שיפוץ שהוא שיפוץ פנימי בלבד, כל עונה טובה לשפץ את הבית. אך אם אנחנו מדברים על שיפוץ חיצוני, מומלץ לשפץ אך ורק בעונת הקיץ.

  התאמה אישית – זה הסוד

  ההתאמה האישית של אנשי המקצוע היא הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות למען שיפוץ הבית. הבית זקוק וצריך לצוות ספציפי שיבחן את השטח וידע בדיוק כיצד לשנות ולשפץ אותו. ואתם צריכים אנשים ספציפיים שידעו בדיוק מה אתם אוהבים.

  חשוב לשים דגש על אנשי מקצוע העוסקים באינסטלציה, בחשמל ובטח לבטח בעיצוב. אתם משקיעים משאבים, כסף, זמן וזה בסך הכל הגיוני שתרצו שהתוצאות תהיינה מתאימות לכך. ולכן, ההתאמה האישית מאד חשובה.

  אנשי מקצוע וברמה גבוהה ידעו לתת לכם שירות איכותי. מקצועי, סבלני וילוו אתכם במקצועיות מהצעד הראשון, ועד לרגע שבו כבר תוכלו להרגיש פשוט בבית.

  שתפו:

  מאמרים מומלצים

  צרו קשר