הבונה שיפוצים לוגו

מכולה לפינוי פסולת לתהליך שיפוץ בטיחותי וחלק

לקוחות ממליצים

מכולה לפינוי פסולת
שיפוץ בית קומפלט 1

שיפוץ בית קומפלט

שיפוץ בית קומפלט, צבע, ריצוף, בניית פרגולת עץ
עבודות גבס

עבודות גבס

תהליך עבודות גבס בארבעה שלבים

שיפוץ גן ילדים

גירוד טיח ישן וישום שליכט צבעוני

מכולות לפינוי פסולת הוא מוצר איכותי ובלתי נפרד מתהליך שיפוץ בניין ובתים. חשוב להכיר את כל הפרטים הקטנים ביותר לפני שאתם שוכרים מכולה לפינוי פסולת.

על פי חברת הבונה שיפוצים המובילה בתחומה בנושא שיפוץ. ללא שום קשר למכולה עצמה יש גם אפשרות לשכור שרוול מקצועי. שרוול זה קיים לצורך פינוי פסולת. ישנן לא מעט חברות איכותיות בתחום שיציעו לכם ציוד נלווה למכולה. הדבר החשוב ביותר שעליכם לעשות הוא לבחון היטב ולבצע סקר שוק נרחב. חשוב לעשות זאת לפני סגירת הפינה הזאת.

מה חשוב לדעת על מכולה לפינוי פסולת

אחת מהדרכים המבוקשות ביותר להיפטר מפסולת בניין באתר בנייה היא דרך קבלן פינוי פסלת. קבלן זה אחראי על כל הפסולת במתחם החל מתעשייתית ועד לאורגנית. מטרתו היא לאפשר לכם לקבל את כל הציוד ואת כל הכלים הנדרשים לצורך פינוי הפסולת. גם כאשר מדובר על ציוד מכני הנדסי או על מכולות, על הפסולת להגיע אל אתרים מורשים לצורך מחזור ולצורך הטמנה.

תפקידו של קבלן הפסולת הוא לתאם מראש עם האתרים הללו הקרובים אליכם, ולוודא שאלו גם מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. האחריות היא לחלוטין על בעל היתר הבנייה, גם לטוב וגם לרע.

כאשר הפוסלת לא מפונה יש לכך השלכות רבות, החל מפגיעה באיכות הסביבה. ועד לפגיעה כמובן גם באיכות המגורים. הנזק נגרם לבעלי החיים, למשאבי הטבע, לזיהום, התלקחויות. ואם מדובר על שטחים חקלאיים אז גם לשטחים חקלאיים כמובן. פסולת בניין עלולה להיות כזו הפולטת גז רעיל, ועל כן חשוב לתת את מלוא תשומת הלב לפינוי הפסולת על פי החוק.

כמה זה עולה לכם?

כשמדובר על מכולה לפינוי פסולת על פי המומחים של חברת הבונה שיפוצים יש אפשרות גם לשכור, וגם לרכוש. אך חשוב לבחון היטב מה עדיף לכם גם מבחינת תנאי האחסון, תדירות העבודה והאם מדובר בעבודה חד פעמית או לא.

המחיר עבור השכרת מכולות לפינוי פסולת יכול להתחיל מ750 ₪ ולהגיע גם למעל 3,000 ₪ כאשר הוא תלוי בכמות קוב. לכך כמובן מתלווה במידת הצורך גם שרוול לפינוי פסולת והמחירים בנושא זה נעים בין 950 ₪ ועד למעל 2,000 ₪.

המחירים עלולים להשתנות בהתאם לקומות המשתנות ולהוסיף לכל קומה בין 300 ל500 ₪ וזאת בהתאם לקבלן כמובן. במידה ואתם שוכרים עוד כלי עבודה שונים לצורך פינוי הפסולת, אלו גם יהיו בתוספת עלויות.

אילו סוגי מכולות לצורך פינוי פסולת קיימות?

זה טבעי שתרצו לדעת אילו דגמים ואילו גדלים של מכולות לצורך פינוי הפסולת יש בשוק זה. כל סוג וכל גודל מתאימים באופן אחר לסוגי העבודה המשתנה. וישנם פרמטרים המשפיעים על בחירתכם. חשוב לתת את תשומת הלב לבחירת הדגמים על סמך מספר דלתות פתיחה. על סמך גלגלי עזר לשינוי נגיש ועוד.

סוגי המכולות העיקריות הקיימות:

מכולה עם מיכל היפוך

זוהי מכולה שמתחברת למלגזה לאחר שינוע. כך היא מאפשרת לרוקן את התכולה באופן נוח ונגיש עם ידית מיוחדת וללא מאמץ פיזי. המתקן ננעל באופן אוטומטי בסיום הריקון. וניתן גם להוסיף לה גלגלים ומכסה בהתאם לדגם.

מכולת אשפה סגורה ופתוחה

מכולת אשפה סגורה מגיעה בנפח שונה ומתאימה לפסולת במתחם בנייה. אפשר להתאים את המכולה באופן אישי על פי צרכי הלקוח ובהתאם לכלי העבודה שלו. המטרה הכללית היא שאתם תתעסקו כמה שפחות בפינוי, אלא בעבודה, והפסולת תתפנה בהתאם לחוק ועל ידי אנשי המקצוע המתאימים לכך.

  מחפשים קבלן שיפוצים? צרו קשר לייעוץ חינם.

  לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

  לפרטים התקשרו: 0723223010

  או, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

  מה עדיף, לשכור או לרכוש?

  ללא ספק זוהי שאלת השאלות. התשובה לכך מאד תלויה באופן השימוש שלכם במכולה. אם אתם עובדים באופן גבוה וקבוע עם מכולה לפינוי פסולת על בסיס עבודה יומי רכישה היא הבחירה הטובה ביותר. אם אתם עובדים על בסיס שאינו קבוע, השאלות שאתם צריכים לשאול הן היכן תאחסנו את המכולה בסיום השימוש. האם היא מתאימה באמת לכל סוגי השימוש שלכם, ובכלל, האם אתם יודעים כיצד לתחזק אותה כראוי.

  כך או כך, חשוב לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר לרכישה מהם או להשכרה מהם. לוודא שקבלן פינוי הפסלות הוא קבלן מוכר ומורשה. קבלן שעובד באופן חוקי. אם אחרת, אתם תיאלצו לשאת בקנסות מבחינת החוק וחבל שכך.

  מה הכי חשוב לדעת?

  אם אתם כבר שוכרים חברה מקצועית או רוכשים מספק מקצועי מכולה לפינוי פסולת חשוב לשים לב לאותיות הקטנות. שימו לב כמה אתם משלמים, הוסיפו על השכרה גם הובלה ושכירת משאית מתאימה להובלה.

  אם אתם עובדים בבניין שהוא רב קומות עליכם ללוות למכולה גם שרוול מתאים ומקצועי לצורך פינוי הפסולת. אם אתם עובדים במתחם שאין בו צורך בשרוול חשוב לדעת לבחור במכולה שגודלה מתאים.

  על פרמטרים אלו חשוב לתת דגש ותשומת לב ברמה גבוהה לפני שאתם שוכרים או רוכשים. פרמטרים אלו מהווים חלק בלתי נפרד מהוצאות הפרויקט. ובכלל, מההתנהלות התקינה והרציפה והשוטפת שלו.

  חברה מקצועית ברמה גבוהה, בעלת מוניטין חיובי. נסיון וותק תדע להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. ליווי אישי מהרגע הראשון, ועד לרגע בו המכולה כבר אצלכם אם רכשתם, או בסיום העבודה עמה במידה ושכרתם את המכולה.

  כך תוכלו להיות בטוחים ורגועים שאתם בידיים הטובות ביותר. ומקבלים את השירות הטוב, הבטיחותי והחוקי ביותר.

  מכולה לפינוי הפסולת היא לא רק דאגה לכם ולבטיחות שלכם או של דיירי מתחם המגורים. אלא דאגה גם לסביבה שבו שוהה המתחם. פסולת עלולה להיות כימיקלית, בעייתית, להתלקח בשל אלמנטים אלו ואחרים ולגרום לנזקים.

  בחירה נכונה של אנשי המקצוע על סמך המלצות, חוות דעת וביקורות תביא לכך שתבחרו את האנשים המתאימים שילוו אתכם צעד צעד.

  שתפו:

  צרו קשר