הבונה שיפוצים לוגו

רובה אקרילית מפאי – הכירו את הרובה הטובה בעולם!

  מחפשים קבלן שיפוצים? הגעתם למקום הנכון.

  לשירותי שיפוץ מקצועיים צרו איתנו קשר.

  טלפון לפרטים והצעות מחיר: 0723223010

  או, שלחו לנו את הפרטים הבאים…

  לקוחות ממליצים

  רובה אקרילית מפאי - הכירו את הרובה הטובה בעולם!
  שיפוץ בית קומפלט 1

  שיפוץ בית קומפלט

  שיפוץ בית קומפלט, צבע, ריצוף, בניית פרגולת עץ
  עבודות גבס

  עבודות גבס

  תהליך עבודות גבס בארבעה שלבים

  שיפוץ גן ילדים

  גירוד טיח ישן וישום שליכט צבעוני

  אפילו אם אינכם בעל מקצוע, כאשר אתם חושבים על "שיפוץ" לבית, מיד עולים מספר מונחים בסיסיים שאותם חובה עליכם להכיר, בטרם תיקחו על עצמכם פרויקט כזה. אחד מהמונחים הללו הוא רובה (או, ליתר דיוק רובה אקרילית ורובה אפוקסית). ואת המותג המוביל מתחום רובה מפאי

  מה היא רובה? מה הם ההבדלים בין סוגי הרובה השונים? האם צריך להתאים את צבע הרובה או שניתן, בכל מקרה, להסתפק ברובה הלבנה, הבסיסית והזמינה ביותר לרכישה? והכי חשוב – כיצד בוחרים את הרובה הנכונה שתתאים בדיוק לצרכיכם?

  מהי רובה ולשם מה אנחנו זקוקים לה?

  רובה היא החומר המשמש למילוי הפוגות (המרווחים) שבין האריחים ברצפה או בחיפויי קירות. למילוי זה שתי מטרות – המטרה הראשונה היא אסתטית (על מנת שלא להשאיר מרווחים גלויים לעין בין האריחים), והמטרה השנייה היא פרודוקטיבית – למנוע תזוזת האריחים, להדק אותם ולאטום כניסה אפשרית של מים, לחות, חומרי ניקוי או כל חומר אחר שעלול לגרום להתרופפותם של האריחים ולהיפרדותם זה מזה.

  רובה אקרילית מול רובה אפוקסית

  כיום, סוג הרובה הנפוץ יותר בשימוש מבין שני סוגי הרובה היא הרובה האקרילית ורוב העבודות מבוצעות באמצעות רובה המבוססת על חומר אקרילי (צמנט) שאליו מוסיפים מים. הרובה האפוקסית, לעומת הרובה האקרילית, מבוססת על תרכובת בין שניים / שלושה מרכיבים היוצרים, בשילוב ביניהם, תהליך כימי.

  לכל אחד מסוגי הרובה יתרונות וחסרונות, שאת הבולטים בהם נציין:

  יתרונותיה העיקריים  של הרובה האפוקסית מתמקדים יכולתה לשמש לאיטום עליון, ללא חשש להתפתחותם של נבגי פטריות או של עובש ולמשך פרק זמן ארוכים. חסרונותיה, לעומת זאת, מתמקדים במחירה הגבוהה ובהתייבשותה המהירה – דבר שמצריך רמת עבודה מקצועית ויישום מיומן, בכדי להגיע לתוצאות אסתטיות.

  יתרונותיה של הרובה האקרילית מרוכזים בקלות היישום שלה (גם על ידי אנשים שאינם בעלי מקצוע), קלות ניקוי עודפי הרובה מעבר לפוגות (מרווחי האריחים) לאחר היישום, מחיר זול יחסית ומניפת גוונים רחבה ומגוונת. חסרונותיה של הרובה האקרילית מתמקדים בעמידותה הנמוכה (יחסית לרובה האפוקסית) ובצורך בתחזוקה ובחידוש שלה מידי פעם.

  אם כן, אחד מיתרונותיה של הרובה האקרילית הוא קשת הצבעים הרחבה שהיא מציעה למשתמשים בה.

  בחירת צבע הרובה

  מדוע, בעצם, כל כך חשוב לבחור בקפידה את צבע הרובה, מלכתחילה?

  בנוסף לאספקט האסתטי של הצורך ליצור התאמה בין הרובה לאריחי הקיר או הרצפה, האריחים, מעצם תפקידם, נשטפים בתדירות גבוהה, ולכן, הם חשופים לא רק ללכלוך שעלול להצטבר עליהם וביניהם, אלא גם לחומרי ניקוי מסוגים שונים, חלקם חריפים. כל לכלוך או דטרגנט משפיע על צבעה של הרובה, ועם הזמן הרובה הבהירה לגמרי עלולה להשחיר, בעוד שרובה כהה עלולה להתבהר. ההשחרה או ההתבהרות אינם מתבצעים בצורה אחידה, ולכן, המראה של רובה שבתחילה הייתה בהירה מידי או כהה מידי עלול להשתנות ולהתכער עם הזמן. בחירת הגוון המדויק של הרובה, לעומת זאת, עשוי לצמצם את הפערים בין המצב בהתחלה לבין מצב הרובה בהמשך.

  וכאן, אנחנו מגיעים לקריטריון נוסף שעליו חשוב לתת את הדעת בעת בחירת רובה אקרילית – איכות.

  איכות הרובה האקרילית

  ככל שאיכות הרובה האקרילית תהיה גבוהה יותר, הרובה תהיה עמידה יותר, היא תחזיק מעמד זמן רב יותר ותישמר חדשה למראה ויעילה יותר.

  את כל היתרונות הללו (ועוד רבים אחרים!) יכולה להציע לכם רובה אקרילית מפאי – הרובה האיכותית ביותר בעולם!

  רובה אקרילית מפאי מגיעה בשני סוגים – אולטרה קולור ו- Keracolor-

  ה- Keracolor מתאימה במיוחד לשימוש גם בחדרים רטובים (כדוגמת מרפסות, חדרי אמבטיה ושירותים, מטבחים וכן הלאה) ומיועדת למילוי מרווחים (פוגות) שרוחבם עד ל-6 מ"מ. ה- Ultracolor Plus, בדומה ל-Keracolor, אף היא מתאימה לשימוש בחדרים רטובים, אבל היא, מתאימה למילוי מרווחים שרוחבם בין שני מ"מ ל-20 מ"מ.

  שני סוגי רובה אקרילית מפאי מגיעים במניפת צבעים רחבה ומגוונת, עמידים לאורך זמן, דוחים מים באמצעות טכנולוגיית  DropEffect והם גם אנטי בקטריאליים וחסינים נגד נבגי עובש ופיטריות – יתרון, שאף הוא, הופך אותם למתאימים במיוחד לשימוש ביישום בחדרים הרטובים!

  קרדיט תמונה freepik

  שתפו:

  מאמרים מומלצים

  צרו קשר